şükela:  tümü | bugün
  • listesi olmayanlar da var...
  • hey maşallah. yetkililere sesleniyorum 6000'deyken nasıl 9000'lere düşüyorum 1 günde ? bunun tutarlığı nedir ? 7-24 sözlükteyim üstelik. emeklere yazıktır. lütfen şu olaya adam gibi bir çare bulun, el atın artık.
  • iki yedek hesabım 8000lerden sıfıra gelmiş ve bir kalemde yeniden 6000li sıralara atılmışken, 29 nisan 2014 çaylak listesinin patlaması sırasında 13000leri görmüştür. utanmadan anlayış beklemişlerdi kuru bir yazıyla. insan bir özür diler. haksızlıklarla dolu bir sıra iken son olayla boku çıkmıştır. onay için keyfekeder uygulamalar yapılmaktadır. ama kimi kime şikayet edeceksin ki? neyse eldeki bulgurdan olmayalım, burada bitirelim.
  • beklemekten zina geldi.
  • günlerdir 1 sıra bile oynamayan kuyruk. vay anasını yahu, senelerim bu sırada heba oldu gitti. defalarca kez daha bana gelmesine binlerce sıra varken anlayamadığım bir sebeple şutlanmıştım, bu seferki denememde de inanılmaz yavaş ilerliyor. hayır senelerdir sözlük yazarıyım, hatta bazı sözlüklerde moderatör olmuşluğum da var, yani sözlük konseptine gayet hakimim fakat burada neyi yanlış yaptığımı çözemedim bir türlü. kadınlar günü kıyağını kaçıran kafama tüküreyim. ama bu kez yeni bir şey deniyorum; öncekiler gibi entry kasmıyorum. bir arkadaşım öyle girmiş ki kendisi teneke kafalının tekidir. ben de teneke kafalı taklidi yapıyorum bu sefer. bu da tutmazsa benim kaderim itü sözlük'müş deyip, kabullenip oturacağım. hem o instela oluyor, çok da tatlı oluyor bence. wondrous, radiance, misuf filan hep beni seviyor. yani sen kaybedersin ssg efendi!

not: yazarlığımın onaylanması halinde bu entry kendi kendini imha edecektir. muhtemelen.
  • birkaç dakika içinde hesaplanması gerekirken 2-3 gündür hesaplanmayanı da varmış. sordum emin misin dedim evet dedi.

yetkililer şey yapsın bizahmet sorun nedir sıkıntı nerde?
  • sıranız şu anda hesaplanıyor bir kac dakika bekleyiniz diyeli bir asir gecti. ruh gibi dolasmaktan da gina geldi.
  • eski ihtişamı olmayan ekşi'nin, ipi çekilene ya da mundar olana kadar zorla yaşatmak istediği geleneğidir. beklenen günlerin ve saatlerin burada geçmesi ise; "maalesef asosyal olmayan insanlar da var demek istiyorum."
    (bkz: bokunu çıkarmak)