şükela:  tümü | bugün
  • çok sinsi bi başlık oldu bu, her dakika "ekşi sözlük çok bozdu" diyen tipler değil de, "çok bozdu" diyen ekşi sözlükçüler aslında anlatılmak istenen. sinsiliği ikincisi birinciyi zaten kapsıyor.

popüler bir müzik grubu, dizi, youtuber, komedyen, vs.'nin sözlükteki başlığındaki ilk sayfayı okuyun. buralarda "abi muhteşem dizi", " vay amk hiç bu kadar gülmemiştim hayatımda", " bu çocuk çok samimi" gibi övgüler dizilirken sonra aradan 1-2 yıl geçiyor bu beğenilen şey bir anda bozmaya başlıyor. "artık kabak tadı vermeye başladı", ".çok sıkıldım amk bütün bölümü 2 dk'da taradım", "samimiyetsiz birine dönüştü ya bu" gibi şeyler dönüyor.

daha olmadığı başlık görmedim, hayatta her şeyin bozduğunu düşünüp hiçbir şeyden zevk alamayan bir grup insan var. ilk başta "sadece biz biliyoruz"un verdiği bir gurur var, sonra herkes bilince "yok abi eskisi gibi değil" oluyor. ikinci kategori de "çok samimiydi para kazanmaya başlayınca bozdu"cular. bir adamı samimi diye izleyen insandan uzak dururum. izlediği kişiyi kendiyle özdeşleştirip "abi biz de yapabiliriz demek ki" diye gaza gelip adam büyüyünce "yok abi " diyen ezik bir grup var.

arkadaşlar her şey bozmuyor, bi relax olun amk. rahatça izleyin. popüler bir şey izleyince kimse sizi kınamıyor.
  • beter olsun timiyiz, hamdolsun.

saatlerinizi, en değerli vakitlerinizi şu çöplükte üç beş yazılımcıya para kazandırmak için harcıyorsunuz. bu yazarlar ne yapmak, nereye varmak istemektedirler?