şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ilk üyesi olmayı kafaya koyduğum oluşum hele bir kurulsun.
  • "böyle eğitim, uygulama faaliyetleri olsa, gençlere sponsorlar bulunsa da bu sporun önü daha da açılsa" dediğim, güzel fikir. oldurun, olduralım...
  • eskişehir şubesini açarak, ilk faaliyetlerini başlatmasını talep ettiğim oluşum. el atalım mı abiler? hem belki diğerlerine de örnek olur, dağsız şehirden dağcılık kulübü çıkarmak.
  • amatör takılacak grupsa beni de dahil etmesi gereken gruptur. kime ulaşmam gerekiyorsa söylemesi gereken gruptur, frictionlarımı alıp takılırım peşlerine
  • mudadosk dan destek alıcak kulüptür
  • haziran-eylul arasi ballikayalar'da yapilacak her turlu kaya tirmanis faaliyetine destek verecegim kuluptur.
    bir mesaj uzakliktayim :)
  • asıl amacın benim de aralarında bulunduğum amatör grubu da geliştirerek ortak faaliyetler yapmak olması gerektiğini düşündüğüm oluşum. size ihtiyacımız var abiler, sizin de bize. biz size muhtacız; çünkü kitaptan öğrenilmiyor bu iş. siz bize muhtaçsınız; çünkü yaşlanıyorsunuz artık.*
  • gece gece gaza getiren oluşum...

diyorum ki;
    sözlük sponsor olsa ki bu meblağ ssg'nin elinin kiri... 4-5 kişilik bir ekiple ilk etapta "ağrı dağı'na" zirve ardından da yurt dışında bi 6000'lik... güzel şeyler bunlar, bu sözlükte bu potansiyel var hissediyorum :)
  • torosların her zirvesine, her metrekaresine adım atmış biri olarak tecrübelerimden faydalanılabileceğini düşündüğüm kulüp.

işin ucunca bir toros bir erciyes gibi zirveler varsa savrulur gelirim. haa biz tepe çıkacaz ya 200 metre çıkıp fotoğraf çektirecez sonra ineriz olayı ise keyfinize bakın.
  • içinde olmak istediğim, faliyet sırasında, gerektiğinde acil tıbbi müdahale konusunda da kendilerine yardımcı olabileceğim kuluptür.