şükela:  tümü | bugün
  • delirecem!
    keşke tek başıma beni bağlayan olaylar silsilesi yaşasak ama öyle değil. anasını sattığımın dünyasında artık zerre umudum yok. sik kafalı japon askerleri çinlilerin kabus gibi üstümüze saldığı virüs yüzünden hiç bir şey eskisi gibi olmayacak, olacaksa da yıllar sürecek ama ya kayıplarımız? daha dün gencecik bir kız yaşamını yitirdi hayatının baharında (bkz: dilek tahtalı). diyelim bu virüs mutasyona uğramadı* ve salgın aylarca daha sürecek, aşı ya da tedavi de bulundu bu süre sonunda, ama bu tedavi ya da aşı kronik rahatsızlığı olan insanlarda işe yarayacak mı. ya yaramazsa? ya yan etkileri olursa, bunlar aylar hatta yıllar sürecek araştırma konuları ve yıllarca artık bu kabus gitmeyecek çünkü artık yeryüzünden bu lanet virüsü silmek mümkün değil. annem astım hastası, ödüm kopuyor bir şey olacak diye, allah korusun! bundan sonra her güne acaba virüs bulaştı mı, bulaşacak mı diye uyanmak istemiyorum ve benim gibi milyarlarca insan var. cevabı şu an ve belki de yıllarca olmayacak sorular, delirmek için yalnız değilim sanırım!
  • gerçekten aklı selim insanın kalmadığı şu günlerde istesek de istemesek de yer alacağımız veritabanı.
  • bu dönemde selam verdiğiniz herhangi bir insan delirmelik arkadaştır zaten.
    zamanlaması güzel bir arkadaş veritabanı.
  • beni de alın beni deee tek başıma delirmek istemiyorum :((
  • dünyanın bir yerinde, kalbimin tam kırıldığı noktada bir şey var.

beni benden öte bildiğini biliyorum ama benimle ne zaman konuşmaya kalksa sürekli kesiliyor tüm cümleler dile gelmiyor ruhum kendimin karşısında.
  • işe gittiğinde uyku uyku diye ağlayanların toplandığı başlıklar (bkz: swh)
  • deliren birinin açtığı başlık.
  • buyuk ihtimal deli oldugumdan -melik kismi bana uymuyor .
  • dağında başımdaki kişi ile delirmek ister misiniz?