şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ankara.
    biyolojik antropoloji, ales, yds.
    ergenlerden ve g.t kıllarından itinayla nefret edilir.

not: mesaj fasilitem kapalı. nick altıma veya bu başlığa yazarsanız fasiliteyi açıp iletişime geçebilirim.
    belki geçmem. ne biliyim, öğrencilik halleri.
  • yds, alese varım. şimdi ankara yazacağım da tüm ankara ders mı çalışos bu entryler nedir yahu?
  • yer: ankara
    çalışılacak sınav: gre

böbreklerim sağlam. en azından kan tahlillerimde kreatinin falan normal çıkıyor. taş ve kum sorunu yok. karaciğer de kendini yenileyen bir organmış. karaciğer konusunda da yardımcı olabilirim.

tanım: birlikte çalışmak isteyecek insanları bir araya getirme potansiyeli taşıyan veritabanı.
  • (bkz: merveler)
  • bence çok güzel ve faydalı olabilecek bir veritabanı. birkaç zamandır kendime ders çalışma arkadaşı bulamamaktayım. kendi arkadaşlarım da üniversite dolayısıyla dağıldı.

haftada bir gün istanbulda beyazıt kütüphanesinde sabahlıyorum. onun dışında da evde her gün tekrarlar yapıyorum. benim gibi arkadaş arayan yazar/çaylaklar varsa yeşillendşrmesini rica ediyorum

tercihen hukuk öğrencileri olursa çok sevinirim çünkü sormak istediğim yerler çıkıyor, yardımcı olacak olan olursa çok sevinirim