şükela:  tümü | bugün sorunsallar (8)
5036 entry daha
  • anlatmak isteyenleri dinlerim. dertlilerin veritabanı.
  • isteyen yazabilir agalar bana. 21 yıllık odunum, düz adam sami'nin ete kemiğe bürünmüş haliyim. kulaklarımdan, paçalarımdan ne bileyim burnumdan falan düz mantık akıyor. mantıklı görüş isteyen kızlar yazabilir.

şaka lan şaka erkekler de yazabilir.

hadi öptüm hepinizi güzel insanlar. sözlük dışı ulaşmak isteyenler için katilbezelye35@gmail.com
  • ne derdiniz var amına koyım, başınızı sokacağınız bir eviniz ve internet bağlantınız var. buzdolabınız da sonuna kadar boş değildir diye tahmin ediyorum. mesele kız konusu ise de siktir edin olum manyak mısınız kızlar için üzülmeye değmez.

(bkz: derdini sikeyim butonu)
  • muazzam dinlerim lakin soru sorarsanız iki kere tekrarlamanız gerecektir.
  • içimde bir karanlık var. hayat geçiyor gençliğim sistem içinde eriyip gidiyor. yarını görmek istemiyorum. iş yerinde diğer 300 kişiden farkım yok. okuduğum bölüm, hayata bakış açım hiç önemli değil. o 300 içindeki rakamla 1 benim. çok bişey istemiyorum şu gençlikteki enerjimin bir kısmını eğlenebilmek için harcamak ve kendime zaman ayırabilmek hepsi bu. kimse anlamıyor bu iş temposu onlara normal geliyor. yaşlanınca rahat etmek için çalışıyormuş herkes bunu öğrendim. burda da neden yazdıysam bilmiyorum. amaçlar farklı ama üç pazar günü de önemli!? bi durum olduğu için iş yerine sabahın köründe giderken hep bu başlık denk geliyordu ben de artık dayanamadım yazdım galiba. kalabalıklar içinde çok "cool" denilen sessizliğimle ben kendi dünyamdaki yalnızlığıma dönüyorum. size bol dertleşmeler.
  • biraz geyik biraz dertleşme maksatlı katıldığım veritabanıdır.
  • anlatacak bir şeyi olan varsa yesillendirebilir. konu farketmez.
    izmir
  • 900lü hat reklamları gibi.

ben de varım. kel, fodur ve evliyim. göğüs kıllarımı hiç almadım ve az biraz efordan sonra at boku gibi kokmaya başlıyorum.

muhabbetim sıkıcıdır. genelde dinlerim ancak anlattığınız tüm o saçma sapan şeyler umrumda olmadığından sakın benden mantıklı karşılıklar beklemeyin.

kriterlerim yok. yukarıda belirtilen şeylere rağmen benimle konuşacak birisi varsa tam anlamıyla bir morondur ya da hayattan hiç bir beklentisi kalmamış bir aval. neyse.
  • kendi derdimi anlatamayacak kadar hissizim an itibariyle, buyrun sizinkini dinleyeyim, dmden
6894 entry daha