şükela:  tümü | bugün
7380 entry daha
  • eski, mevcut entrylere kimler yazıp cevap veriyor bilmek istediğim marjinal platformdur.

mevcut entry derken ne demek istediğimi anladınız siz. olm telefon numarası yazan var lan entryde, yuh diyorum.

özetle; boş boş takılan varsa atsın ortaya bir laf konusalım.
  • dinleyenin beynini uyuşturan, depresif bir playlistim var. kendine zarar vermek istemeyenler bu yöntemle rahatlamayı deneyebilir.
  • gerçekten bazen belamı mı bulmak istiyorum diye düşünüyorum sözlük. şükreden biri oldum elimden geldiğince ama gönül ilişkilerinde ne istediğimi ben de bilmiyorum. hem özgürlüğüm kısıtlanmasın istiyorum hem de o giderse boşluğa düşeceğimi biliyorum. hangisi ağır geliyor ben de bilmiyorum.
  • mavi gezegenden selamlar. dertleşme maksadıyla değil de hava ve su bazlı sohbetler için yeşillendirebilirsiniz.
  • dertli bireylerin kapısında sıraya girdiği, kurumlaşmış veritabanı.

sanıyorum personel alımı için ilk şart c2me kullanıyor olmak.

neyse, ferrarim kaza yapmış. uçahımın bakımdan çıkmasını bekliyorum. vaktim bol.
  • ben anlamam connected falan fişmekan.
    dertleşecek olan yeşillendirsin yeterli.
    not: ksk
  • yoldayım, hepsi bu. omuza yaslanaraktan uyku kestirmesi olmadan bir, iki satır nefeslenecek olan varsa, beklerim.
  • özellikle teknolojik konularda "dertleri" olanlar connected2.me sayfam'dan yazabilir. boş zamanlarımda elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.
  • ilişkiler konusunda dertleşecek 30 yaş üstü kadınların bir yeşil uzağındayım. sevişme niyetim yok, yalnız kafanızı sikebilirim. buna rağmen hala mesaj atmayı düşünüyorsanız yengecim bir gidin daha iyi işiniz mi yok allasen.*
4380 entry daha