sponsorlu
5461 entry daha
  • biraz huzuru hissetmek için hayatı durdurup uzaktan bakmak istiyorum her şeye. mutlu olunabildiğinin farkına varıp güç toplamak istiyorum. size de oluyor mu?
  • ailemle bile doğru dürüst sıkıntılarımı paylaşamayan biriyken buradan birine ne kadar kendimi yakın hissedip açılabilir mi sizce..
  • gazeteci falan değilim.
    muhteşem mühendis mantığımla dert dinliyorum. yaş cinsiyet farketmez. gelin iki laf ederiz. dert çözmeye çalışır evlerimize dağılırız.

kendimi ekşinin diplomasız amatör güzin abisi yapacağım. kararlıyım.
  • benim fazla derdim yok biraz alabilir miyim lütfen.
  • biseyleri kaybediyorum ve kaybettikce yukseliyorum.suan kendi hayatimi ruhum bedenimden cikmis uzaktan izlio gibiyim. hislerimi kaybettim. yasamak daha kolay hale geldi. ama hicbirseye deli gibi sevinemiyorum ama hicbiseye de 5 dk dan fazla uzulemiyorum. aşık olamiyorum. insanlari cok tanidigimda sevemedigimi farkettigimden cok insanla kisa sohbetler icerisindeyim.derdini anlatmak isteyen olursa dinlerim ama maks 5 dakika uzulurum bastan soliim
  • yazar bile değilim ki ne ile haberleşip dertleseyim
  • dertleriniz dinlenir... isminiz, nereli olduğunuz, cinsiyetiniz gibi önemsiz sorular kesinlikle sorulmaz... kendini gerçekten kötü hisseden ve ağır şekilde depresyon yaşayan kişiler yazarsa daha iyi olur...
  • çok dertliyim sözlük sakladığım çok sır var her geçen gün kötüleşiyorum sağlığım iyiye gitmiyor
  • dinliyorum..
28340 entry daha
hesabın var mı? giriş yap