sponsorlu
8522 entry daha
  • dengesiz ve terbiyesiz biriyle tanıştığım başlık.

okumak cehaleti alır, eşşeklik baki kalır!

baki kalan bu kubbede, hoş bir sadadır!

herkes yaptığının, söylediğinin karşılığını bulur ve umarım hak ettiği kişilerle karşılaşır!

akil baliğ, okuduğunu anlayan tipler; hödük olmayanlar...

yazabilirsiniz...

dert dinleyecek durumda değilim, derdimi anlatmak da istemiyorum. adam gibi muhabbete gelecekler yeşillendirsin.

*geyim, rahatsız olan yazmasın!
  • acaba yedek nasıl alınıyor diye düşündüren bir veritabanıdır.
  • muhabbetten anlaşılan hep sex sanırım! sex yapma potansiyeli olmayanlar direkt eleniyor ya da fransız kalıyor en hafifinden...

dertleşme tabiri, tamam benim de çok hoşuma giden bir şey değil ama başka niyetler varsa, acaba başka başlıklar mı kullanılsa?

hayır konuşup tanışıp ilerisinde ilişki de olabilir, bu çok doğal ama...

neyse benim bayağı fransız kaldığım başlıktır kendisi.
  • ne güzel ülke kimsenin derdi yok. gelin bakim
  • diyarbakır'a tayinim çıktı, askerim. 12 yıldır ankara'da ikamet ediyorum, 24 yaşındayım. geceye bir selam da benden.
  • vardır öyle güzel insanlar.
  • yazabilirsiniz sabah 5-6 ya kadar online ım işsizim mesaj atın dertleşelim iyi dert dinlenir
  • dertlerini alda gel ozaman .
    her zaman farklı bakış açısı kazandırır
  • yok mu şöyle bir psikolog adayı kardeşimiz, 1 yıldır içinden çıkamadığım depresyonu tahlil edelim
  • dertlesmek değil de niyetim güzel bir film önerisi olan var mıdır? aklıma film gelmiyor artık.

edit: film önerileri için çok teşekkür ederim. tüm önerileri izledim, birbirinden farklı ilginç filmler izledim. mesaj atamadığım (çaylaklara kapalı olduğu için) arkadaşlara da buradan teşekkür ediyorum.
25240 entry daha
hesabın var mı? giriş yap