14408 entry daha
  • sarhoş gönlünde kadehler kırılanlar yazabilir. 34e.

https://ribony.com/letthoistanbul
  • şöyle karşılıklı iki kadeh viski eşliğinde, içimizdekleri dökelim mi?
    hayal kırıklıkların ağır bastığı bir iç dökme olacak yalnız!

https://ribony.com/loveandpeace
  • dinlerim efenim. az aklım var ama paylaşırım. yürümem yürümeyin. ve tabi ki en önemlisi sap
  • selam. 31 yaşında yalnız erkek. dertleriniz dinlenir.
    kadınlara sarkılmaz, erkeklere top musun olm denmez. aradaki arkadaşlara tuhaf sorular sorulmaz.
  • kendini kötü hisseden, birisiyle konuşma ihtiyacı olan kimseler istedikleri zaman yeşillendirebilir. yargılama yok çözüm üretme var.
  • 1 mayıs 1997 senesinde lisede ilk görüşte aşık olduğum birisi vardı.
    öyle aşık olmuştum ki gözlerinin içine her baktığımda kalbimde kelebekler uçuşuyordu. her buluştuğumuz an kalbim yerinden çıkacak gibi oluyordu. ne zaman bana baksa heyecandan ben ona bakamıyordum. öyle bir aşktı benimkisi. en büyük hayaliydi okumak bu yüzdenarkadaş olalım dedi. sonra biz arkadaş olduk.
    ben ona aşıktım ama o bana değildi. aşık olmasa da enazından benden hoşlansın istiyordum.
    o venim ona aşık olduğumu biliyor,ben ise onun benden hoşlandığını hiç bilmiyordum.

aklımda kocaman soru işareti.
    acaba benden hoşlanıyor muydu?

aşık olunca,
    senin onu sevdiğin gibi sevsin, senin ona baktığın gibi baksın istiyorsun, kısaca yaşadıklarımı yaşasın istiyorsun. bana göre ben onun arkadaşıydım her zaman .

tek taraflı olunca arkadaşlığı bitirmek istedim hem de çok kez.
    hep en yakın arkadaşı engelledi, ümit verdi. ( kardeşi seni sordu, kitapçı da burcuna baktık, bunun dışında da yaşadığım birkaç olay bu ve bunun gibi ümitler. ) bir kaç ay sonra kafaya taktım arkadaşlığı bitireceğim. arkadaşı yine engel olmak istedi bu sefer dinlemedim. en sonunda bitirdim. ertesi gün pişman oldum . barışmak istedim barışmadı.
    27 aralık 1997 günü yeni yıl hediyesi alıp barışır umudu ile son kez karşısına çıktım. cebimdeki son para ile parfüm almıştım. özür diledim affetmedi. o gün son kez rahatsız ettim onu. bir daha karşısına çıkıp asla rahatsızlık vermedim. hep uzaktan sevdim. 2 sene geçebileceği yerlerde bekledim uzaktan 1 kez göreyim diye. 7 yıl sürdü içimdeki ateşin sönmesi. ve ben bu kadını 13 yıl sonra yolda yürürken sesinden tanıdım sonra öğrendim ki evlenmiş ve bir çocuğu olmuş. inanın hiç üzülmedim aksine mutlu oldum doğru adamı bulduğu için.

içimde hala bir yerlerde saklı bir aşk var ona karşı ve ben sadece üzerine toprak attım . olur da bir gün eşelersem tekrardan gün yüzüne çıkacağını biliyorum.

lise bittikten sonra birisi onun ve ailesi hakkında okulun duvarlarına küfürlü kelimeler yazmışsın demişti.

hep sormak istedim böyle bir şeyin olup olmadığını
    ve benden bir gün dahi olsa hoşlandı mı ?

sadece fikrinizi almak isterim.

bu iki soruyu evli bir kadına sorsam ayıp olur mu?

sor derseniz, rahatsızlık vermeden nasıl sorabilirim?
  • dertleselim ey sozluk
  • "o kişi benim"
    bu adam, benim derdime ortak olur hissiyatını yüz metre mesafeden belli ederim.
    az çok demeden her dertleşecek kişinin derdini dinler, nacizane fikirlerimi de söylerim...
  • burasi bildigin connected kriz masasina donmus, arkadaslar napiyosunuz, malum uygulama tramessi yuvasi.
    konusmak isteyen yesillendirsin kâfi.
  • yazın isterseniz dinlerim
296 entry daha