15378 entry daha
  • herhangi bi insanla dertleşerek herhangi bi sorunu çözemedim. en çok kendimle çözdüm tüm sorunları.

insanları bırakın kendinizle dertleşin zaten kimse sizi oturup samimiyetle dinlemez dinlese de anlamaz. seni en iyi sen anlarsın. tüm sorunlarımı kendimle çözüyorum siz de kendinizden başkasına anlatmayın, insanlar boş kafa s*ker.
  • varsa derdiniz, yesile bekleriz *
  • kadın erkek önemli değil, konuşmaya değecek sorunları olan arkadaşları beklerim.
  • kimse için uykusuz kalmayın ey sözlük ahalisi.
  • her daim kapım açık dostlarım.çözüm bulamasak ta dertleri anlatmak iyi gelir insana
  • derdini al gel.
  • hadi siz bana derdinizi anlatin yada kendinizi tanitin ben uyaninca hepsini gorup cevaplayayim gec uyanmayacagim ama nasil uyuyacagim onuda bilmiyorum izmirden bir 36 erkek
  • anlat anlat sen seversin yalanı.
  • hep bu basliga yalnizligimi da alip denizli'den katılıyorum.
  • doktora çalışmalarımdan sıkıldığım için yazdığım veri tabanı. istediğim şudur: birbirimize kitap, film, müzik önermek ve de ortak ilgi alanlarımız hakkında sohbet edebilmek. kadın/erkek, yazar/çaylak ayrımı yapmıyorum. olabildiğince paylaşımcı, kültürlü ve hoş bir sohbet için yazabilirsiniz. lütfen cinsellik başta olmak üzere flört vs. gibi başka amaçlarla gelmeyiniz. özellikle kadın sanılmaktan da fena hâlde sıkıldım.
    ilgi alanlarım: bilim (amatörce olmak üzere özellikle tıp ve biraz da psikoloji), müzik (arabesk ve rap dışında hemen her tür müzik ama indie biraz daha ön planda), edebiyat (özellikle şiir olmak üzere her türlü edebi ürün), sinema (mesaj kaygısı güden filmler ilk tercihim).
429 entry daha