sponsorlu
18793 entry daha
  • ilk defa bu başlığa tıkladım ahahhah bütün o başlıklarda dünyanın sayılı zekalarından üstatlar, şefler, krallar, muazzam kişilikler burda seks hikayesi yazan feridun olmuş ahahhha daşşak kokar mı lan bi başlık
  • bana yazmayın.
  • buyurun kadınlar
  • şu hayatta şu an tek konuşmak istediğim insan artık benimle iletişim kurmak istemiyor. bu konuda o insan dışında kimsenin yapabileceği bir şey yok.
  • artık tamamen boş bir sayfaya başlıyorum. mukemmelim
  • sohbet sitesi gibi bir başlık. görünce insanın dertleşesi geliyor. pandemiden sebep insan görmediğimiz için sözlüğün formatının içinden geçilmesine küfür etmeyeceğim.
  • tükenmiş hissedenler nasıl toplayacağız bir yazın lütfen
  • millette ne dertler var anasını satayım.
  • ya güzel bi muhabbet edesim var ama bu başlıktan bulunmaz lanet olsun ki ya. hemen nüfus memuru soruları "adın ne, soyadın ne, nerde oturuyosun, ne iş yapıyosun, instagram adresin, telefon numaran..."
    ya 2 dakka normal konuşsak be ya, 25 yaş üstü ateist biri olsa karikatür falan seven. ne güzel olurdu.
    ama yok, buraya bakan yok, konuşcak kimse yok. 8 yaşında falan olsam umursayan olur muydu? ne yapsam umursayan olurdu bilmiyorum. anlamıyorum. çözemiyorum amkdumun dünyasını. ölsem de kurtulsam ya bıktım yıldım yemin ediyorum. değersiz biri değilim. zekisin zekisin diye kafa skip duruyolar. ne işe yarıyor bu ak zekası? hiç. sıfır
    benim moralim sıffır sıffır sıffır
    olmuyor. hiç kimseyle yapamıyorum. hiç bir işte mutlu olmuyorum. hep sürümcemedeyim. hep savrulan kuru yaprak mode on. bana biçilen npc rolünün tamk. düştüğüm ülkenin, dönemin tamk.
    anam deli, kardeşim zihinsel sorunlu, babam sınırlı
    bazı insanlar internette bari mutlu oluyor. 300-500 karması oluyor. bende o da yok. bende hiçbi bok yok. psikolog gezdim o bile diyor "sende bişey yok"

yemin ediyorum biri oturmuş kod olarak yazmış bizi. tony hawk pro skater oyununda bazı bölgeler yasak olurdu. oralara girmeye çalışınca "out of bounds" derdi. ne zaman kaderimi değiştirecek (kariyer değişikliği vb) bir işe girişsem o yazı çıkıyor geri oyun alanıma atılıyorum resmen. korona ben yeni kariyer olayına ilk giriştiğimde çıktı. ilk yasaklar ikinci girişimimde çıktı. son yasaklar en son girişimlerimde geldi. ben bişey yapmayayım diye dünyayı virüs sardı daha ne diyeyim yaa

istemiyorum ben bu hayatı sevmiyorum. eklenti paketi mi olur ne olursa olsun artık bi yenilik gelsin hayatıma, başka bişeyler olsun. hep aynı şeyler temcit pilavı gibi kısır döngü gibi sürekli tekrar tekrar herşey aynı aynı aynı

bıktım herkesten bıktım herşeyden bıktım sizden de bıktım
  • atatürk hakkında her bilgiyi verebilirim isteyen mesaj atabilir olmayan beyninizi gondiklesinler inşallah biraz tarihinizi araştırın ardından bir insanın namus bozamayacağını düşünün çünkü kimse kimsenin namusunu bozamaz hepimiz düşünebilen varlıklarız lakin hepimizin beyni eşit mi çalışıyor ondan emin değilim
14987 entry daha
hesabın var mı? giriş yap