sponsorlu
24754 entry daha
  • daha sadece 0.1 ms geçmeden 11 entry olan cinsel açlığın afrika’sı başlık.
  • nöbetteyim, isteyen yazabilir.
    konum mersin
  • aptal olduğunu düşündüğüm insanların çevreleri veya oralarını buralarını açıp instaya foto koymaları sayesinde zengin olmaları sinirlerime dokunuyor. eşek gibi çalışıyoruz, gerçekten eşek gibi, gecemiz gündüzümüz yok, zekiyiz de. zengin koca yapmıyoruz, instagirl olmuyoruz, ayaklarımız üstünde durmaya çalışıyoruz kimseye eyvallahımız yok ağır takılıyoruz diye mi oluyor bunlar. neden öteki kızlar mutlu da biz değiliz. bunda bi sorun mu var? hayır işin garip yani benim erkek arkadaşlarım da o kızlarınkinden üzgün, kimse bu durumu beğenmiyor gibi. ne anladım bu işten.

çevresi olan iyi iş yapmazsa patlar dedim, onlar da patlamıyor gibi. çalışan yolun sonunda kazanır dedim o da olmadı. çalışmadı 2 senelik okudu, aptal ailesi yurt dışında okuttu, kafası basmıyor, işten anlamaz vs dediklerim hep benden iyi hayat yaşıyor. seneye öteki sene diye diye umutsuzluğa sürüklendiğim bir noktaya geldim. pandemi, ekonomi vs derken bahanem kalmadı yapan yapıyor ne şekilde ise artık. herkes yolunu bulmuş da ben nasıl büyük adam olucam?
  • erkek kaynıyor burası
    ıse yarıyor mu boyle mesajlar merak ettim.
    dertlesme falan...geciniz
  • içinde olmadıgım ve olmayacagım veritabanıdır.

amk bir de burada mı dert dinleyecez!
  • dertten ölecek duruma gelmisiz
  • yatın uyuyun daha iyi değmez bu yasantıya
  • "başlıktaki erkekler ve hayallerindeki ekşi sözlük kadınları" temsili:

tema++ görsel
  • dinliyorum. kalem kağıt alıp kendinizle dertlesebilirsiniz bu arada daha iyi oluyor...
  • köksüz ağaçlara adak adamışlıklarımız olmasa yardım edebilirdik belki de bekleyen bir guguk kuşuna. şiir kafası
9036 entry daha
hesabın var mı? giriş yap