sponsorlu
13680 entry daha
  • yeşillendirin. çaylaklar hariç değil.
  • zabaha kadar burdayım....
  • canım sıkılıyor, yalnız hissediyorum, öylesine şeylerden muhabbete varım.
  • canım çok sıkkın. bir sürü irili ufaklı dertler, tasalar, engeller ve sorunlar var. simsiyah yine her taraf. ve işin kötüsü ne bende derdimi anlatacak güç ne de senin derdini dinleyebilecek azim kalmadı. yıllar önce başladı bu aralıksız yağan kar. bütün kalbime gömdüklerimi unutturdu bana. arada bir gömdüklerimin kim olduğunu hatırlamaya çalışıp silkeliyorum elimle birikenleri. ama artık taşları okunmuyor ve bende çok hevesli değilim kim olduklarını hatırlamaya. sadece emin olduğum tek şey zamanında üzüldüğümle kaldığım. elinden oyuncağı alınmış çocuk gibi. tarlası yanmış çiftci gibi. dünyanın en büyük hazinelerini versinler. şehrin anahtarlarını versinler. en büyük gizler bana açıklansın. yanıma cennetten portal açılsın. umrumda değil. girersem namerdim. çünkü ne bir hayalim ne de bir hedefim var. o yüzden dökülmek isteyen varsa anlatabilir. yapabildiğim tek şey sır tutmak. ben rahatlayamıyorum belki sen rahatlarsın.
  • bu başlığı görünce aklıma şu dandik kanallarda çıkan ve aşağıda adı yaşı şehri tel nosu yazan adamlar geliyor. sadece o adamların ekşi versiyonusunuz olm bak. bi daha adamlara çomar falan dediğinizi görmeyim.
  • paranoya sarmalı icerisinde debelenenler yazabilir
  • genelde dinlemem skerim. ama covid var dinliyorum şu an. çok acayip aq.
  • bu aralar buraya o kadar çok dert yazabilirim ki ama yazmayacağım.
  • yine çaylak oldum... yine dertliyim ama yarım saat falan.
  • bazen insana tanıdığı birinden ziyade hiç tanımadığı ve sorgulamayacağını bildiği bi insanla dertleşmek daha iyi gelebiliyo..
20127 entry daha
hesabın var mı? giriş yap