• ukulele çalan kızlar yeşillendirebilir.
  • şu anki hava durumu hakkında :)
  • bir süre buralardayım,

sözlük dışı
  • izmir bostanlı'dan katıldığım veritabanı
  • sözlük yazarlarının connected2 me sayfalarıyla arz-ı endam ettiği başlık.

c2'de yaş ortalamasının 13-17 olduğunu düşünürsek
    bunların da beyin yaşlarının bu minvallerde seyrettiğini az buçuk tahmin edebiliriz
    sözlük yazarlığının bir niteliği kalmamış,
    ne kadar 30'una dayanmış yalnız manda varsa sitede cirit atıyor
    vahim.
  • mesaj atan son 3 kadının 80 kilo ve üzeri olması. kış bitti, yaz geliyor yaz. canını seven bu başlıktan uzak dursun.
  • uzun zamandır yazmadığım başlık. dertleşmek yerine istediğim şudur: birbirimize kitap, film, müzik önermek ve de ortak ilgi alanlarımız hakkında sohbet edebilmek. kadın/erkek, yazar/çaylak ayrımı yapmıyorum. olabildiğince paylaşımcı, kültürlü ve hoş bir sohbet için yazabilirsiniz. lütfen cinsellik başta olmak üzere flört vs. gibi başka amaçlarla gelmeyiniz. özellikle kadın sanılmaktan da fena hâlde sıkıldım.
    ilgi alanlarım: bilim (amatörce olmak üzere özellikle tıp ve biraz da psikoloji ancak bunlar dışında bilimsel her türlü bilgiye açığım diyebilirim), müzik (arabesk ve rap dışında hemen her tür müzik dinlerim ama indie biraz daha ön planda), edebiyat (özellikle şiir olmak üzere her türlü edebi ürün), sinema (mesaj kaygısı güden filmler ilk tercihim) ve de tarih (kesinlikle yetkin birisi değilim).
  • dertliyim ve diş hastanelerinde ( ve polikinliklerinde) havalı işlemler yapılmıyor. 20 lik diş ağrısı ve çürükler.
    yazın da zaman geçsin.
  • dalyan'dayım buluşmak, görüşmek, konuşmak bilhassa anlatmak isteyen lütfen yazsın. burada ucuza rakı buldum, ben ki rakıyı sevmem lakin su niyetine rakı içiyiz burada... ucuz moruk! iztuzu ve kargıcak koyunun tam ortası.* dileyen varsa dinlemeye hazırım.
  • 36 yaşındayım, saçmalamak isteyenleri beklerim.