sponsorlu
14970 entry daha
  • derdi olan yazabilir bekliyorum...
  • zaman kısıtı nedeniyle sürekli olmasa bile, zaman buldukça mesajlaşarak sohbet edebilir, dertleşebiliriz.
  • antalya alanya tarafından güzel muhabbet için beklerim.evet tarafından!
  • hooop burdayım ulan.

malum espriyi yapana benden öpücük.
  • aforizma

selam adamım,

kırk yaşındayım, demli çay severim, çayı koyarken demi ve suyu aynı anda koyan çaycıdan,kadından, adamdan nefret ederim, işgüzarlık gelir bana hep, aynı hayat gibi.

ulan bakıyorum, gözlemliyorum herkes işgüzar, kimse net değil,
    insanoğlu standart olmayı bile beceremiyor, aksi bir fikir söyle hemen aksi bir tarafa itiliyorsun, ötekileşmek çok kolay, doğru yaşa, yanlışı gördüğünde yanlış de “kime göre neye göre? “ felsefesiyle sıyrılmaya çalışırlar.

oğlum, doğru-yanlış, iyi-kötü... bunlar standart, çıkarlara, menfaatlere göre değişmez, kimse kimseyi salak yerine koymasın, mütevaziliğimiz; kazanma isteğimiz bitmeyen umudumuzdandır.
    yoksa skmişim ingiyteyeyi:))

herkes genetik deformasyonun kurbanı, ama kimse kabul etmez hatta farkında bile değildir, ve farkına varmadığı sürece farkında olana eziyet eder.

sktimi koronası bile ( cahil ile medeniyi) sınıflandırıyor.

çeşit çeşit insan türüyor, size göre olağanüstü durum olan, bana göre standart olan olaylarda bile.

amk çocukluğumdan beri ramazanda “sakız orucu bozar mı? “ sorusu sorulan ülkede medeni olmaya çalışmak yüzelli kilo adama midyum tşört giydirmek gibidir.

solcu= anarşist
    sağcı= faşist
    liberal= liboş
    kadın=ezilen
    erkek= güçlü olmak zorunda
    tanrı= var , yok, doğa, sikrıt, evren, inek, maymun, kuantum.....

ya bi siktir git insanoğlu, ilk önce kendini keşfet, sonra bana hayatı anlat, yoksa gerisi hep bana eziyet.

klasik ve öğretilmiş vesveseleriniz sizi asla elit yapmayacak, benim gözümde sadece sessiz filmdeki şarlo kadar komiksiniz.

rumuz: ukala :)) ama kimse kusura bakmasın komiksiniz... çünkü izlediklerim sadece “komedi”
  • (bkz: #109539607)

bu linki bırakıp dayanışma talep ettiğim başlıktır.
  • e yazın da konuşalım.
  • bazı aynı kişilerin hemen hemen her akşam buraya telegram, c2 bıraktığı veritabanıdır. ya çok dertlisiniz ya da çok azgınsınız. allah kurtarsın.
  • biz de kaydolalım bu veritabanına.

belki dert üstüne dert, belki derman oluruz.
  • mersine tasiniyorum. burada oturup bi kahve içip, sohbet edebilecek arkadaşlar varsa tanışmak isterim.
18796 entry daha
hesabın var mı? giriş yap