• “her yer karanlık. yarından umudum yok
    aslında sorum çok ve cevaplar sayfalar dolusu önümde
    ne kadar görmek istesem de gözümle
    her yer karanlık…”
  • erkekler sadece güzel kızların dertlerini dinler (bkz: true story)
  • işte buralar hep seks haline gelmiş başlıktır. olsun o dostlarımıza da sonsuz saygı içindeyim.

bazı dertler çözümsüzdür diyorum ya hep. biraz onlardan bahsedeceğim.
    pandemi sürecinde çoğu insan yatağa aç girdi ve giriyor. ben de onlardan biriyim. yoksulluğumdan utanacak kadar kendime yabancılaşmadım daha. ama ülkemizin yüzde 99 nüfusa sahip insanları kendi yardımlaşma bayramlarına yabancılaşmış. yarın kimse bir gram et için çalmayacak kapımı biliyorum. çok zor geliyor artık böyle yabancı bir toplumla bir arada yaşamak.
    devletin ve belediyelerin ve hatta diğer yardımlaşma kurumlarının kapısını çaldım bu süreçte.
    hepsi de başvurularıma
    "vah vahh"
    yanıtı verdiler.

kemal sunal'ın meraklı köfteci filminde kendi mezarını kazan karakter romantik ironisinde hissediyorum kendimi.
    dar olsun.
  • aaağğğrağğğ beniğğ boya beeniğğğ
    47 yaş erkek, 8 santim çüklü, müptezel alkolik...
    bitli baklanın kör alıcısı olur lan.

lan olm gecenin körü olmuş, ben hala ebesini gören konserveleri kurtarmaya çalışıyom, aramayın, dashack geçtim entarisi olsun.

(bkz: öyle göte böyle yarak)
  • dertleşmeye aday var mı bilmiyorum ama
    e hadi yazın bana da..
  • ekşi sözlük kendisiyle bile dertleşemeyen insan veritabanı
  • tanrım, bana neden bu ruhu verdin? kim bile bile kırılacağını bildiği bir oyuncağı fırlatır?
  • işte buralar hep seks haline gelmiş başlıktır. olsun o dostlarımıza da sonsuz saygı içindeyim.

bazı dertler çözümsüzdür diyorum ya hep. biraz onlardan bahsedeceğim.
    pandemi sürecinde çoğu insan yatağa aç girdi ve giriyor. ben de onlardan biriyim. yoksulluğumdan utanacak kadar kendime yabancılaşmadım daha. ama ülkemizin yüzde 99 nüfusa sahip insanları kendi yardımlaşma bayramlarına yabancılaşmış. yarın kimse bir gram et için çalmayacak kapımı biliyorum. çok zor geliyor artık böyle yabancı bir toplumla bir arada yaşamak.
    devletin ve belediyelerin ve hatta diğer yardımlaşma kurumlarının kapısını çaldım bu süreçte.
    hepsi de başvurularıma
    "vah vahh"
    yanıtı verdiler.

kemal sunal'ın meraklı köfteci filminde kendi mezarını kazan karakter romantik ironisinde hissediyorum kendimi.
    dar olsun.
  • yıllardır kalabalıklar içre yalnızım. birinin kucağında hıçkırarak ağlamaya o kadar çok ihtiyacım var ki...
  • bir kadın döktüre döktüre susuyordu , kimse farketmedi.
    yo yoo ölmedim.
    haddinden fazla dayanıklı çıktım.

dmden merak eden tatmlayndan salağa yatan arkadaşlara da buradan öpücüklerimi gönderiyorum. yikilmadim ayaktayim diyorum ahgshaj
    tvden mesaj veren arabeskcilere döndüm ama olsun.
hesabın var mı? giriş yap