sponsorlu
  • ızmir'de olanlar yesillendirirse iyi olur
  • dert dinlerim ama çok pis dalga geçerim dediğim hede.
  • eski, mevcut entrylere kimler yazıp cevap veriyor bilmek istediğim marjinal platformdur.

mevcut entry derken ne demek istediğimi anladınız siz. olm telefon numarası yazan var lan entryde, yuh diyorum.

özetle; boş boş takılan varsa atsın ortaya bir laf konusalım.
  • chicago dertli insanları nerede.
  • dinleyenin beynini uyuşturan, depresif bir playlistim var. kendine zarar vermek istemeyenler bu yöntemle rahatlamayı deneyebilir.
  • gerçekten bazen belamı mı bulmak istiyorum diye düşünüyorum sözlük. şükreden biri oldum elimden geldiğince ama gönül ilişkilerinde ne istediğimi ben de bilmiyorum. hem özgürlüğüm kısıtlanmasın istiyorum hem de o giderse boşluğa düşeceğimi biliyorum. hangisi ağır geliyor ben de bilmiyorum.
  • dertli bireylerin kapısında sıraya girdiği, kurumlaşmış veritabanı.

sanıyorum personel alımı için ilk şart c2me kullanıyor olmak.

neyse, ferrarim kaza yapmış. uçahımın bakımdan çıkmasını bekliyorum. vaktim bol.
  • yoldayım, hepsi bu. omuza yaslanaraktan uyku kestirmesi olmadan bir, iki satır nefeslenecek olan varsa, beklerim.
  • gerçekten mi? dedirten başlık ve entryleri..

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

zaten bahsettiğiniz platformlarda bir sürü konuşabileceğiniz insan bulabilirsiniz. ön arka kimlik fotokopisiyle girmediğinize şükür entryleri. biri diyor pompa, biri diyor numaram bu. buradaki zibilyon tane insanı geçtin çaylaklar için alternatif ulaşma yolları falan.*

kardeş sanane biz çemberimizi kurduk çatır çutur seviyoruz birbirimizi diyebilirsiniz. istediğinizi yapın. ama siz keşfedemediniz daha diye burayı boş yere doldurmanızın anlamı yok. (bkz: ekşi sözlük ara sıra sevişmelik arkadaş veritabanı) (bkz: ekşi sözlük seks veritabanı) (bkz: cuma gecesi sevişmelik partner veritabanı) (bkz: ekşi sözlük grup seks yapacak insan veritabanı) yazın abi dilediğiniz kadar. ama sen daha arama yapmayı beceremiyorsun ki...

bunun dışında bir dert midir pompa yapamamak? ya da sözlükten birilerini pompalayamamak bir dert midir? o zaman bu başlıkta bunları görmek bir bana mı dokunuyor anlayamıyorum.*
  • -hastayım sevgili sözlük. ameliyat olmam lazım ama korkuyorum.
    -hayır ! ameliyattan değil. narkozun etkisiyle onun adını sayıklamaktan.
hesabın var mı? giriş yap