şükela:  tümü | bugün
  • çok merak ediyorum, derdinizi sizin hakkınızda hiçbir şey bilmeyen bir insana baştan tüm olayı sıfırdan alarak anlatmaya gücü nasıl bulabiliyorsunuz?

ben de diyorum anlatayım ama sonra düşünüyorum abi benim dert paylaşımından düzgün bir geri dönüş alabilmem için tüm olayları anlatmam lazım. her şeyi baştan. bu gücü kendimde bulamıyorum. nerden başlasam ne kadar anlatsam hangisi daha önce oldu havada uçuşan ayrıntılar falan ohoo.

en yakın arkadaşıma bile anlatırken benim hakkımda nerdeyse her şeyi bildiği halde zorlanıyorum. tanımadığıma baştan nasıl anlatayım.

tanım: mind-blowing başlık.
  • ızmir'de olanlar yesillendirirse iyi olur
  • gizlar gizlar, benimle yatar misiniz?
  • 900'lü hatlara dönmüş bu sayfa ssg-kanzuk . rahatsız olmuyor mu kafanın ön tarafında bir yerler, batmıyor mu ?
  • http://ribony.com/engindirka

bekleniyorsunuz. bursa tercihimdir
  • dert dinlerim ama çok pis dalga geçerim dediğim hede.
  • akıl sağlığı yerinde bana yol gösterecek bir sırdaşa ihtiyacım var. yeşillendir.
  • eski, mevcut entrylere kimler yazıp cevap veriyor bilmek istediğim marjinal platformdur.

mevcut entry derken ne demek istediğimi anladınız siz. olm telefon numarası yazan var lan entryde, yuh diyorum.

özetle; boş boş takılan varsa atsın ortaya bir laf konusalım.
  • dinleyenin beynini uyuşturan, depresif bir playlistim var. kendine zarar vermek istemeyenler bu yöntemle rahatlamayı deneyebilir.
  • gerçekten bazen belamı mı bulmak istiyorum diye düşünüyorum sözlük. şükreden biri oldum elimden geldiğince ama gönül ilişkilerinde ne istediğimi ben de bilmiyorum. hem özgürlüğüm kısıtlanmasın istiyorum hem de o giderse boşluğa düşeceğimi biliyorum. hangisi ağır geliyor ben de bilmiyorum.