şükela:  tümü | bugün
  • http://ribony.com/engindirka

bekleniyorsunuz. bursa tercihimdir
  • dert dinlerim ama çok pis dalga geçerim dediğim hede.
  • akıl sağlığı yerinde bana yol gösterecek bir sırdaşa ihtiyacım var. yeşillendir.
  • eski, mevcut entrylere kimler yazıp cevap veriyor bilmek istediğim marjinal platformdur.

mevcut entry derken ne demek istediğimi anladınız siz. olm telefon numarası yazan var lan entryde, yuh diyorum.

özetle; boş boş takılan varsa atsın ortaya bir laf konusalım.
  • dinleyenin beynini uyuşturan, depresif bir playlistim var. kendine zarar vermek istemeyenler bu yöntemle rahatlamayı deneyebilir.
  • gerçekten bazen belamı mı bulmak istiyorum diye düşünüyorum sözlük. şükreden biri oldum elimden geldiğince ama gönül ilişkilerinde ne istediğimi ben de bilmiyorum. hem özgürlüğüm kısıtlanmasın istiyorum hem de o giderse boşluğa düşeceğimi biliyorum. hangisi ağır geliyor ben de bilmiyorum.
  • mavi gezegenden selamlar. dertleşme maksadıyla değil de hava ve su bazlı sohbetler için yeşillendirebilirsiniz.
  • dertli bireylerin kapısında sıraya girdiği, kurumlaşmış veritabanı.

sanıyorum personel alımı için ilk şart c2me kullanıyor olmak.

neyse, ferrarim kaza yapmış. uçahımın bakımdan çıkmasını bekliyorum. vaktim bol.
  • ben anlamam connected falan fişmekan.
    dertleşecek olan yeşillendirsin yeterli.
    not: ksk
  • yoldayım, hepsi bu. omuza yaslanaraktan uyku kestirmesi olmadan bir, iki satır nefeslenecek olan varsa, beklerim.