sponsorlu
5240 entry daha
  • (bkz: attım ağzına düş boğazıma)

bir balık tutma eylemidir. ancak burada tutulan balık türü denizde değil karada yaşamaktadır. omega peşinde koşan balıkçı edası ile belki orkinos da yakalarım lan modunda hareket edip sardalyaya talim eden suserler topluluğunun avlak olarak belirlediği platformdur.

neyse lan maksat yeşillik olsun diye karalama kampanyası yaptım. eğlenin amk! buluşup sevişmek isteyen bir yığın erkek ile cüz'i miktar kızın paylaşılmaya çalışıldığı nacizane açlık oyunlarının bir sahnesi lan burası. *

bildiğin libido arttırıcı hede.
  • bana da yazın ulan, çok canım sıkkın.
  • dinleyebilirim!
  • sanırım şu anda birilerine fena halde ihtiyacım var. hayırsız abim bu akşam evde olmayacakmış tamda geçesini buldu. kendisine buradan saygılarımı gönderiyorum. köpek gibi çalışmam lazım ama film indirip ekşide takılıyorum. geçe daha uzun sıçtım mavisiyle uzun zamandır görüşmüyorduk özlemiştir belki beni, ben hiç özlemedim kendisini ona da saygılarımı sunuyorum. henüz sarhoş değilim ama (bkz: the night is dark and full of terrors)
  • soncikilopbukucu@gmail.com

ısvecce bilen ya da ogrenmek isteyen ve dertli olan herkesi beklerim ayrica fransizca biliyorsaniz ayrica tavsan besliyorsaniz ayrica kucukken trt de artistik buz patinaji yarismalari izlemeyi seviyorsaniz.

yukaridakilerin haricinde insan olmaniz sartiyla da karsilikli bikbiklesebiliriz ama bir muslum baba efendime soyeyeyim bir frank sinatra dinginligi vaad ediyor muyum ? no !
  • bir de efkarlaninca bu yaziya bakiyom iyi oluyo yaa.bu arkadas yiyip icip gezdiklerini genelde yaziyo ama boyle yaptigi seyler de var ben gittigi yerleri deniyorum bi fikir oluyo sonra uzulunce ofsayt osmani izleyecegime bunu okuyom iyi geliyo (bknz.cok guzel oldu cokta iyi oldu tamam mi ?)

https://bazibaskaseylers.blogspot.com.tr/….html?m=1
  • neyin kafasını pardon derdini yaşıyorsunuz oğlum siz. her akşam her akşam derdiniz bitmedi.
  • abudik gubidik videolar izleyip arif'in mençıstır'a attığı gole kadar gelenlerin boş beleş vakitlerinin son noktasıdır.

olm hakkaten sıkıntıdan izlemediğim saçma salak video kalmadı. bir yandan biramı höpürdedip diğer yandan kafama göre entari girecek başlık arıyorum o da yok arkadaş. boş beleş haftasonu rahatlığı yaşayalım dedik o da stres küpü oldu.

şu stres ve bu kafayla olur olmadık başlıklara salvo entariler girip eften püften bir kaç aşık atasım var. yardırıp gelecem o olacak ama henüz tutabiliyorum kendimi.

(bkz: ne dedim lan ben)

özetle; üst katlardan sokak lambalarının aydınlattığı sokaklar daha bir aydınlık daha bir loş bir o kadar da yalnız görünüyor.
  • aykırı/absurd yazmayın

dinleyebilirim!
28516 entry daha
hesabın var mı? giriş yap