sponsorlu
6670 entry daha
  • (bkz: ekşi sözlük sağlıklı yaşam ve diyet arkadaşlığı veritabanı)

bugünlerde bana dert oldu sağlıklı yaşam çok zormuş yahu doğru bilgiye ulaşmak zor
  • derleşecek hayvan var mı?
  • (bkz: sabahin bir sahibi var)dertleşmek budur be çocuklarım...
  • dert dinleyerek derdini unutmaya çalışanlardanim
  • anlatacak birşeyler varsa dinlerim. yeşillendirseniz yeter.
  • hangi kafadayım bilemiyorum uzun uzun anlatmaya gerek yok zaten bende bilmiyorum bugun sadece tum gun evde oturup gecenin vakti evden ciktim suan sehrin tepesinde bir yere arabayi cektim sigara yaktim normalde sigara icmeyen biriyim.
    tuhaf hissediyorum ne guzel degil mi bu 'tuhaf' kelimesi cidden cok anlamli.
    bir seyleri sorguluyor muyum?
    hayir hic dusunmuyorum bile sanirim ona bile useniyorum oylece mal gibi kalakaliyorum
    geldigim bu tepede de akusu bitmis arabanin akusunu benden rica edip arabayla doldurttuk tesekkur ettiler simdi
    oyle iyi bir sey yapinca da iyi hissettim birden ama uzun surmez neyse iyi geceler
    edit: adamlar gazoz ikram ettiler sigarayla içmem için yok icine bir sey atmadan onumde acti
  • dert alınır, satılır. adres: mesaj kutusu.
  • böylesine bir dünya böylesine bir kapalılık,iletişimin kırıntıları dahi kalmamış.
    cidden yeni tanıştığım insanlar bir kaosa sürüklenmiş ve gözyaşı döküyor gibiler,her defasında aynısı.

sorgulayan ve beyinleri zorlayan insanlar tanımak istiyorum,cidden niyetim ukalalık değil,yeri gelirse sadece dinlemek istiyorum.

çift erasmusla epeyce ülke gezdim,onlarca kitap ve makale okudum,insanların şaşıracağı şeyler hobim oldu,kendim için birşeyler yaptım.
    tanıştığım her yeni insan için içimden ''konuşmak faydasız'' ritüelini duymak istemiyorum artık.
    koca izmir ya koca izmir ya ben çok yalnızım yada bir avuç insanız asla karşılaşmayacak.

nitekim böyle giderse kuzey afrikaya göçüm başlayacak...

izmir'de;
    rahatsız edici sorgulamalarla dolu ve farkındalığın farkında olan insanları mesaj kutuma,
    gölgeleri mesken tutanları da şuraya bekliyorum; tuttlingame@outlook.com
    çaylakları tanımanın zamanıdır...
  • yok mu ankarada ekşici tayfanın düzenleyeceği ya da düzenlediği içki masasında memleket kurtarma etkinlikleri falan ya da başka organizasyonlar. çok pasifmiş buralar. burayı yeşillendirecek gönüllü arkadaşlar aranıyor
  • her gün 04.00 civarlarına kadar buradayım.
    hayalinizde kim iseniz, ne iseniz, ne yapmak isterseniz onu yazın dertlerinizden kurtulursunuz zaten.
27108 entry daha
hesabın var mı? giriş yap