sponsorlu
  • en derin mağaradan en uzak yıldıza kadar aklınızda konuşmaya, anlatmaya ve dahi paylaşmaya dair ne varsa buyurun, gelin.
  • aslında şey; bundan 4 yıl önceydi hayatımın en kriz dönemindeydim sınavdan 400 almıştım fakat resim kursunda başarılı olamazsam bir anlamı yoktu, ve artık gitmek istemiyordum hiçbiryerden* girmişti hayatıma, tüm yaşadığım kötü şeyleri anlatmıştım ve bir şekilde bana değer verip nasıl olduğumu soruyordu aşk karşıtı birisiydi bende sevgili aramıyordum kafamı dağıtıyordu sadece, hayatımda ilk ve son kez dertleştiğim birisiydi ve şuan elde ettiğim başarılar %90 onun sayesindedir bir süre sonra kızın dibimde okuduğunu öğrendim çok kez gittim okulun önüne süpriz yapayım diye ama hiç cesaret edemedim ozamanlar hayalettim ve kimse bana yaptığın şey için pişman ol dememişti. bir gün bursaya taşındılar heryerden engellenmişim hiçbirşey demeden bir gerekçe göstermeden.. özetle hiçbiryerden geldi düştüğüm yerden kaldırdı ve hiçbiryer'e gitti sanki hiç varolmamış gibi.
  • insan bi aramaz mi?
  • çaylak ta olsak insanız. psikolog değiliz ama çözüm buluruz.
  • bir barda yalnız oturdum biramı yudumluyorum, varsa dertleşmek isteyen yazsın.
  • otuzlu yaşların ortalarına kadar dertleşmek bir nebzeye kadar insanı, hem dinlerken hem anlatırken rahatlatıyordu, ama yolun yarısı olan 35 yaş ve sonra ne anlatacak takatin kalıyor ne de dinleyecek kafa boşluğu mevcut. anlatırken, çözüme bir katkısı yoksa salla gitsin diyorsun, dinlerken ise o vakitte düşünülmesi gereken bir sürü olay var, onlar dururken ne gerek var diyorsun. muhabbeti kestirmeden sonlandırma çabası içerisine giriyorsun. çünkü(bak burası önemli) hayatın bunaltıcı şeylerle vakit harcayacak kadar değersiz olmadığını keşfediyorsun. ölümlü dünya mutlu olmaya bak felsefesi daha çok ilgini çeker hale geliyor.
  • yıllık izindeyim vakit bol beyaz yakaliyim beklerim...
  • dinliyorum...
  • ee ben döndüm, 4 saatlik uçuştan geldim, çok da yorgunum ama sızmadan ffm veya bire bir ilişkiler hakkında konuşmak, hatta yakın zamanda bir şeyler denemek isteyen hanımefendiler yeşillendirebilir. *
  • son 20 girinin 18 inde fuckbuddy arayışı içinde olanları göstermiştir. dertleşecek ifadesini düzüşecek şeklinde mi okuyorsunuz nedir? 31 çekerek ağlayan gençlere selam olsun. birer meriç bile olamayan sizlere üzülmeden edemiyorum sözlük...
hesabın var mı? giriş yap