11680 entry daha
  • her seferinde istisnasız her okuduğumda içimden aynı cümle geçiyor. "hiiiiiiç ugraşamam."
  • izmirden bekliyorum yarında iş var ama
  • benim de dahil olmak istediğim veritabanı. ama gel görkü çaylaklık işte... muhtemelen kimse görmeyecek.
  • derdiniz bitmiyor amınakoyim.
  • ben, ama ben anlatıcam
  • operatöre bağlanmak için 0ı tuşlayınız
  • derdimden kaydoldum zaten
    arada bir dokuyorun icimi
    yazmak iyi geliyor bana
  • sohbet etmek isteyenleri bekliyorum.
  • bugün hürriyette haberlere bakıyordum ve çok korkunç bir video izledim. baba demek yanlış iğrenç bir adam kızına işkence diyor kızcağız yardım istiyor, birisi videoya çekiyor. iyi ki çekmiş diyorsun yoksa bu kız bunu yaşamaya devam edecek. en iğrenci kız heryer çiş oldu diyor, o kadar iğrenç şeyler hissettim ki bu videoyu izledikten sonra resmen kusmak istedim. hala aklımdan çıkaramıyorum. bu kadar kötü şeyleri yaşayan insanların olması beni delirtiyor resmen, bununla nasıl yaşıyorsunuz?
  • sanıyorum benden bıktınız. ne var ki yine içinde yer aldığım veri tabanı. tek istediğim şudur: birbirimize kitap, film, müzik önermek ve de ortak ilgi alanlarımız hakkında sohbet edebilmek. kadın/erkek, yazar/çaylak ayrımı yapmıyorum. olabildiğince paylaşımcı, kültürlü ve hoş bir sohbet için yazabilirsiniz. lütfen cinsellik başta olmak üzere fölrt gibi başka amaçlarla gelmeyiniz. özellikle kadın sanılmaktan fena hâlde sıkıldım.
    ilgi alanlarım: bilim (amatörce olmak üzere özellikle tıp ve psikoloji), müzik (arabesk ve rap dışında hemen her tür müzik ama indie biraz daha ön planda), edebiyat (özellikle şiir olmak üzere her türlü edebi ürün), sinema (mesaj kaygısı güden filmler ilk tercihim), tarih (özellikle ikinci dünya savaşı).
21713 entry daha
hesabın var mı? giriş yap