• derdi olan yazsın bekliyorum...
  • burdan bir kişi tanıdım halen de konuşuruz. onun dışında burdan medet beklemektense instagramda brezilyalı hatun kovalarım daha iyi. hem taş gibiler hemde sohbetleri güzel. gvt de parayı vurursam ilk iş brezilya ya uçmak olacak. onun dışında tablo yapmak istiyorum iyi boya nasıl bulunur çarı çabutu v.s bilgi verecek suserler olursa yeşillendirin.
  • kardesim yeni takinti sarkisini bulmus, bugun ardi ardina caldi ve dilime dolandi sinir oluyorum suan. tek kismini biliyorum bir de devami yokk.
    yine gel aksamustu, gece sabaha varmadan. bu kadar sarki
  • mesaj atan herkese mansur ark’tan “üzdü mü salla gitsin” şarkısını armağan ediyorum. daha ne yapim olm.
  • klasik müzik ve şarap eşliğinde akşam yemeği sevenler ile

tiyatro ve müzikal severler yazsın

not: yaşayanların yazması tercih sebebidir
  • hani dahi olanlar uyum sorunu yaşayıp yalnız kalıyor fasa fisosu var ya. adam gibi adam olanlar da aynı şekilde uyum sorunundan yalnız mı kalıyor bu devirde. karaktersizlerden bıkıp ona yol ver buna yol ver, kendin gibi birini ara falan derken kimse kalmıyor çevrede. tavsiyem şerefsizin teki olmanız. bakın çevreniz nasıl geniş oluyor.
  • valla deliriyorum. artık yeter diye bağıra bağıra ankara sokaklarında gezesim var.
  • ribony
    connected

bizde beyle
  • paramız yoktu ama her şeyimiz vardı.

ekşi'nin bi veritabını daha.
  • 20 yaş üstü ekşi yazarlarının bulunduğu aşağıdaki şehirlerde ikamet eden arkadaşların katılabileceği bir whatsapp grubumuz var. katılmak isteyenler özel mesaj atabilirler.
    kırklareli
    tekirdağ
    istanbul
    kocaeli
    sakarya
    bilecik
    bursa
    balıkesir
    çanakkale
    yalova
hesabın var mı? giriş yap