sponsorlu
12300 entry daha
  • kimsenin derdine çare olamıyorum anca derdine dert oluyorum.
  • suan ihtiyacım olan şey galiba ...
  • herhangi bi insanla dertleşerek herhangi bi sorunu çözemedim. en çok kendimle çözdüm tüm sorunları.

insanları bırakın kendinizle dertleşin zaten kimse sizi oturup samimiyetle dinlemez dinlese de anlamaz. seni en iyi sen anlarsın. tüm sorunlarımı kendimle çözüyorum siz de kendinizden başkasına anlatmayın, insanlar boş kafa s*ker.
  • hadi siz bana derdinizi anlatin yada kendinizi tanitin ben uyaninca hepsini gorup cevaplayayim gec uyanmayacagim ama nasil uyuyacagim onuda bilmiyorum izmirden bir 36 erkek
  • var mı erkek erkeğe?

*geyspor
  • hemcinslerimden utandigim veritabanidir. anasini sattigimin yerine insanlarin gercekten dertlesecek,paylasacak,hayatinda olan sorunlara farkli bir bakis acisi kazanmalarina sebep olacak birine ihtiyac duydugunu anlayamiyorsunuz. akliniz fikriniz sadece bir yerlerinizin ucunda...ınsanlar suraya gelip belki de birilerinin onlari yasama inandirmalarini bekliyorlar.bir isik gormek istiyorlar. bu kadar sig yasamayin ya...
  • anlat anlat sen seversin yalanı.
  • hep bu basliga yalnizligimi da alip denizli'den katılıyorum.
  • doktora çalışmalarımdan sıkıldığım için yazdığım veri tabanı. istediğim şudur: birbirimize kitap, film, müzik önermek ve de ortak ilgi alanlarımız hakkında sohbet edebilmek. kadın/erkek, yazar/çaylak ayrımı yapmıyorum. olabildiğince paylaşımcı, kültürlü ve hoş bir sohbet için yazabilirsiniz. lütfen cinsellik başta olmak üzere flört vs. gibi başka amaçlarla gelmeyiniz. özellikle kadın sanılmaktan da fena hâlde sıkıldım.
    ilgi alanlarım: bilim (amatörce olmak üzere özellikle tıp ve biraz da psikoloji), müzik (arabesk ve rap dışında hemen her tür müzik ama indie biraz daha ön planda), edebiyat (özellikle şiir olmak üzere her türlü edebi ürün), sinema (mesaj kaygısı güden filmler ilk tercihim).
  • valla bende dertleşelim diyorum ama nasıl oluyor konu kadın erkek ilişkisine geliyor. benden söylemesi. varsa derdi olan güzel dinleyiciyimdir.
21466 entry daha
hesabın var mı? giriş yap