• valla bende dertleşelim diyorum ama nasıl oluyor konu kadın erkek ilişkisine geliyor. benden söylemesi. varsa derdi olan güzel dinleyiciyimdir.
  • anlatinca da gecmiyor. mesaj kutumuz kapalidir.
  • konuşmak isteyenler yeşil yakabilir
  • bomba gibiyim :) her türlü derdinizi dinleyebilirim 03:00'a kadar buradayım
  • yazın bakalım dertlerinizi
  • dertlesemesek de beyin firtinasi olabilir.
  • derdinize derman olmaya geldim. buyrun.
  • çaylak çaylağa konuşurduk.
  • benim derdim bana yetiyor ama yine de siz bilirsiniz
  • buradan biriyle tanışmıştım. gerçekten kendisine çok değer verdim. şuansa o değeri haketmediğine eminim. her gün konuşurduk normal arkadaşımdı sırdaşımdı sonra nedense bir anda muhabbeti kesti. hiç tanışmamışız dertleşmemişiz gibi. derler ya sanal dünyanın sanal insanı evet böyleymiş. yolu açık olsun ama şu saatten sonra da bana uzak olsun gece gece sinirlendirdim kendimi mallık bende niye güvenip değer veriyorsun? ( o kadar çok mesaj gelmiş ki şoka girdim bir tane hasta ruhlu ergen abaza bana entrylerinizi okudum evlisiniz konuşmuşsunuz karşı cinsle bla bla yazmış çocuğum sen hasta mısın insanlar evliyken de karşı cinse selam verir konuşur bir derdini açar sağlık sıkıntısı vardır anlatabilir kaldı ki ben burdan sizin gibi her gördüğüme mesaj atıp hallenmiyorum eşimle de bir sıkıntım hiç bir zaman olmadı ekşiye de gizli girmiyorum eşim bilir hatsizin yaş aralığını merak ettim bir de üstüne entry girmiş ben de sorguladığınız namusun kırıntısının siz de olduğunu düşünmüyorum biraz saygıya biraz da insan olmaya ihtiyacınız var yazacak hiç bir şeyin yok herhalde beni yazmışsın hap beyinli ergenus azmanus ve ben çaylaklardan mesaj bekleyen yazar veritabanına yazmadım yine okuduğunu anlayamamışsın dertleşecek insan veri tabanına yazdım nacizane tavsiyem cin ali serisinden başla okumaya belki anlayabilirsin ilerde , teşekkür ederim bazıları cidden üzülmüş gibi mesaj atmış bazıları da yürümüş tekrar belirtmekte fayda görüyorum ben evli ve de anneyim yani yürümenize gerek yok yani bizim aramızda zaten bir şey olamaz.)
hesabın var mı? giriş yap