şükela:  tümü | bugün
1650 entry daha
  • mesken : kadıköy

bira, kahve fark etmez. çekirdek bile çitleriz. sinema ve müzik baş tacım. tarkovsky'den tarantino'ya, geçişli anlatıdan post modern'e , blues'dan soul'a kadar konuşuruz. çevremde pek sanat muhabbeti yapabildiğim ortam yok. umarım güzel günler görürüz çocuklar.

böyle dedim diye de beni o itici entel gözükmeye çalışan fularlılardan sanmayın. tiyatroda monolog atar gibi konuşmam.

irishsevenadam@yandex.com (çaylaklar için)
  • sivas için dahil olduğum veri tabanıdır (kadın-erkek fark etmez). akşamları 6'dan sonra olursa çok da mutlu olurum. genel, güncel olaylardan bahseder zaman geçirmiş oluruz. bakarsın frekanslar tutar da gökte ararken sözlükte bulduk deriz ^_^
  • akşama beşiktaşta bira veya hafif rakı içmek isteyen varsa yeşillendirsin erkeğim karşıdakinin cinsiyeti farketmez sap sap oturup muhabbet edebiliriz.

not çakal çukal adam gelirse sikertirim affetmem adam gibi düzgün biri varsa gelsin
  • yeter artık hor görüp itelediğiniz limanı. ya bir gemi bulacağım yada ben dağıtacağım bu limanı.
    eskort sitelere bile başlık açtım gelmedi. bak istanbula bir kaç gün daha kalacağım dahada beklemem çeker giderim sessiz gemi gibi baştan diyim. çıkılmalık taban oluşturuyorum ben. ha param yok çay içer hassiktir geldi yine tipini sktiğim der çeker gidersiniz denemekte fayda var. dahada yazmam.