şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
  • minibüsçü gibi konum söyleyip soru işareti koyarak entry girenlerin olduğu veritabanı.

mars?
  • beşiktaş ya da üsküdar'da buluşabileceğim bir bey arıyorum. 29 yaşında pasif geyim.
  • dün akşam sıkıntıdan patlarken yazdığım şeyin gereksiz kişiler tarafından silindiği taban.

lan oğlum millet random gülme dedikleri şeyden tut küfürü hatta smileyleri bile kullanıyor gidip onlarla uğraşın. manyak mısınız? şu başlıkta konum belirtmek yeter zaten. sıkılan insan irtibata geçer. ya başlığı komple silin ya gidin başka başlıkta oyalanın. sen silmesen ben silecektim 2 saat sonra. bu kadar mı malsınız? hadi bunu da sil hatta beni de uçur sırf mal olduğun için.
  • mecidiyeköy akşama kahve içelim sonrası muhabbete bağlı :) aganigi naganigi
  • istanbul beylikdüzü yeşillendirin araç benden
  • ekşiteker üyelerinin tamamına yakını. çok kafa adamlar ve kadınlardan oluşan elit bir grup. yalnız onlarla takılmak için gerekli olan ilk ve en önemli şey motosiklet sevdalısı olmak.
  • ankara - eskiyeni'de luxus dinlemelik konser buddy aranıyor. konser 22.00 gibi başlayacak yazıyor etkinlik sayfasında, öncesinde bira içebilir, sohbet edebilir sonrasında luxus ile çılgınca eğlenebiliriz. yeşillendiriniz ^^
  • istanbul maltepe zümrütevler'de takılmak isteyenlere sesleniyorum. gelin de götünüzü keseyim.
  • galatanın gölgesi altında içten bir sohbet ne hoş olur,ne içtiğimiz önemsiz çay,alkol hatta su bile olabilir.
  • ankara'da hafta içi sabahları eymir'e gelip birlikte yürüyüş yapmak isteyen yazarların ve çaylakların bir mesaj uzağındayım.