• kadınları itici yapan detaylar başlığında “sürekli kadın haklarından bahsetmeleri.
    ve kadın olmayı bir bok zannetmeleri. “ diyen adam dışarı çıkacak güzel bir bağyanla görüşmek istediğini söylemiş.

ben uyarayım. yine de siz bilirsiniz kızlar *
  • besiktas online efenim kim gelirse kapimiz acik.
  • 32 yasindaysaniz ve bekarsaniz hayat cok zor sozluk (bkz: cedric)
    saka saka hayat guzel lan. ama cevremde artik eskisi gibi 1bira icecek 2 kelam edecek insan sayisi azalmakta, zira 30u gectikten sonra evlenmezse olecek hastaligina tutulan arkadaslarim yuzunden bekar kimse kalmadi koca sehirde sanki. evli-cocuklu-mutsuz tiplere ve onlarin simarik zirlak prenseslerine ise tahammul sinirim cok dusuk.
    ozetle, ankarada 30 yas ustu sapyoseksuel beyler eqlesin :)
  • bu akşam birşeyler yapmak isteyen bebeler yeşillendirebilir
    lokasyon tabiki de ankara
  • ya neden bilmiyorum fakat üniversiteye geçtiğimden beri gerçek ya da nasıl desem kalıcı ilişkiler kuramıyor gibi hissediyorum, yeni insanlarla tanışmak sanki çok zor bir şey artık izmir’de olanlar yazabilir
  • yok mu arasıra bi çay gayfe içmek için bir kaç saatliğine buluşabileceğimiz, dertleşme veya hoşsohbet amaçlı görüşebileceğimiz biri?

22 yaşında hala okuyan bir erkek olarak cinsiyet farkı gözetmeksizin mesajlarınızı bekliyorum.

18-25 yaş arası arkadaşlar gelsin, ne hakkında konuşacağımızın bir önemi yok valla saatlerce anime konuşuruz isterseniz maksat vakit geçirmek.
  • beykoz yakınlarındaysan beni de al be noolur..
  • akyaka kum kafede muzik dinlerken eslik etmek isteyen varsa beklerim. kadin erkek welcome
  • cinsiyet farketmeksizin istanbul içi her türlü aktivitelere açığım. parkta kola çekirdek dahildir.

not: öğrenci olduğumdan mütevellit pahalı aktivitelerde bulunamam :)
  • ankaradayım varsa bahcelievler etrafında gidelim birşeyler içelim.
hesabın var mı? giriş yap