şükela:  tümü | bugün
  • her şeyi 3'e ayırmak adettendir ya; eksi sözlük erkeklerini de 3'e ayıralım. 3'e ayrılırlar.

bir. ergenler. onlar hakkında belirleyici nitelikleri tek tek yazmama gerek yok. adı üzerinde, ergenler. erkek ergen. sivilceli.

iki. işinde gücünde olanlar. eskiden demir döverlerdi bunlar.

üç. bi kadını doğduğuna pişman edebilecek adamlarla dolu, kocaaaaaa bi güruh. geveze. çok sıkıcı. laf-ı güzaf hastası.

ben buraya, biraz da cinsiyet belli olmuyor diye gelmiştim. tıpkı kimlik, kartvizit,mal mülk belli olmadığı gibi. yalnızca mahlaslarla yazacaktık. onların da cinsiyeti yoktu. ama ne vakit okumaya başlıyorum. hemen cinsiyeti anlıyorum. üstelik de hiç zorlanmadan. şimdi bu iyi bişey mi,,
  • aralarında bulunduğum ama tam olarak hangi katagoride yer aldığımı bilemediğim erkekler güruhu.
  • bazıları gayet zeki, akıllı, hoşsohbet ve kültürlü iken bazıları çok çekilmez arkadaş. gerçek hayattaki gibi işte. iyisine denk gelirseniz çok güzel sohbet edebilirsiniz, geyik yapabilirsiniz, arkadaş olabilirsiniz, hatta sevgili olabilirsiniz* lakin o çekilmezlerden birine denk gelirseniz canınızdan bile bezdirebilirler sizi. gözlemlediğim çekilmez türleri şöyle:

-sözlükte sürekli kadınlara saldıran, hakaret eden, terbiyesizlik edenler. kesinlikle muhatap olup laf anlatmaya çalışmayın, anlamıyorlar zira.
    -tanımadan etmeden laubalilik edip, asılmaya çalışıp yüz bulamayınca çirkinleşenler.
    -mesajla taciz edenler.

unuttuğum çekilmez türlerini diğer kadın yazarlar tamamlayacaktır zaten.
  • kadınlar kulübü kadınlarının ikamesidirler. *

(bkz: ikame mal)
  • en az yarısı yaşlı - genç, evli - bekar falan filan gözetmeden duygusal rolleri yapıp karşı cinse yavşamaya çalışır. açık ve net.
  • ekşi sözlük kadınları ile güzel birliktelik yaşaması olası kişi. (bkz: ekşi izdivaç)
  • bu kadar kezban muhabbeti yaptıklarına göre yaraları var sanıyorum muhtelif yerlerinde. güzel kızlar bakmıyo bunlara zahir. yazzııık.

(bkz: kuyruk acısı)
  • çok yakışıklı olmayan erkeklerdir.
  • türk kızlarından çok çekmişler ve türk kızlarından çok çekmeye aday olanlar diye ikiye ayrılırlar. gerçi bir de kendi kendine çekenler vardır onlar bu iki kategoriye de girmiyor. üzücü.