şükela:  tümü | bugün
  • an itibarıyla oluşturduğum, işe yaramasını umduğum platformdur.

yer: ankara

burç: terazi

ırk: american staffordshire terrier * #45894873

oğlum kulakları kuyruğu falan kesilmemiş, iyi huylu, sakin, yakışıklı ve iyi bakılmış bir köpektir.

aslında çiftleştirme taraftarı değildim ancak, ilerde çoluk çocuk olursa falan çocuklarımı köpeğimin genlerini taşıyan bir köpekle büyütmek istiyorum.

çok talip olmasına rağmen adam akıllı sahip bulamadığımdan için oğlumu hiç çiftleştirmedim.

aranızda dişisini çiftleştirmek isteyen, yavruları satmayacak, 25 yaşından büyük, bahçeli evi olan biri varsa iletişime geçebilir.
  • oğlumun adı ibiş. bi ayağı sakat (çaresi yok). korudaki sincap kızlar oğlumu ezikliyo, kovuklarına almıyo. yazın sorun olmuyo ama kışın herkesin ailesi var, depresif oluyo. zaten başka bi yerden taşındığı için geç kaldı, kızları bölüşmüşler, arkadaşları var ama sevgilisi yok. bahçesinde tarlasında yalnız dişi sincabı olan var mı? istanbul ve dolaylarına gelebilirim. sözlük ibişime karı bul lan allahsız.
    not: duyar kasıp memleket kurtaran hoşaflarda geldiğine göre hazırız. eşeğini çiftleştirmek isteyen varsa bu düşünen adam heykeline doğru yol alabilir.
  • sözlüğün en özel yeridir hiç kuşkusuz.

ekonomi yok, siyaset yok, dert yok, tasa yok. gam yok, kasvet yok.

ne var?

ibişime karı yok mu sözlük? (bak hemen gelmiş)
    bebişime kociş bakıyoruz ama cinsli olsun?
    bizimki sizinkini pompiklesin mi?
    köpüşümün genlerinden olsun
    boyu ne?
    türlü türlü huyu ne?

benim evde benim dışımda hayvan yok ama yine de ben takibe aldım konuyu.