şükela:  tümü | bugün soru sor
  • zirvelerde tanışıp daha sonra konuya daha ciddi yaklaşan çiftlerin evliliklerini nikah akdiyle taçlandırmaya karar verdiklerinde baş vuracakları daire. yapılan kontrollerden sonra evlenmelerine mani bulunmayan çiftler duzenlenen ozel bir zirve esnasında ortamda bulunan en yaşlı suser tarafından nikahları kıyılarak evlendirilecektir. nikahı kıyan suser şahısların özgür iradeleriyle bu evliliği kabul ettiklerini belirtmelerinin ardından "ben de ssgnin bana verdiği yetkiye dayanarak sizleri karı koca ilan ediyorum " diyecektir. çiftlere hediye olarak ortak kullanabilecekleri ortak bir yazarlık verilecek ve bu nicke ssg karar verecektir. çiftin bu nicki isterlerse ilk çocuklarına isim olarak vermesi uygundur.
    mutluluklar dileriz.
  • kapısında "bu sene iyi nikah yaptı" yazar...
  • yıllar yılı süren sozluk bana kari bul lan allahsiz nidalarının boşa gitmediğinin kanıtı olan dairedir. sen her şeyi düşünürsün ekşi sözlük...
  • vesile olduğu evliliklerin nikahlarını kıyması ve nikah başına belli bir para alması gereken dairedir. ekşi sözlük 5 yıl içinde borsaya açılabilir bir şirket haline gelir yeminle...
  • kullanıcılarla dalga geçtiğini düşündüğüm birim. ya da zamanında millet sözlükten baya manita yapmış, biz, entry gireyim de en beğenilenlere girsin diye kasarken.
  • - buyrun, ne vardı?
    + biz şey, evlenmeye karar verdik, başvuruda bulunmak istiyorduk, ekim onbeş boş mu acaba?
    - isimleri alalım.
    + leylak ben ve ben de mecnur.
    - işlem tamam, sevişebilirsiniz.
    +!!!
  • eğer yapılırsa "en popüler sözlük tema'sı istatistiğinde" 1 numaraya yükseleceğini düşünüyorum...
  • ari nesil, ari moderator yetistirmeye kalkacaklarin nikahini kiymayasica daire. (bkz: eksi sozluk ari nesil yaratma projesi)
  • kapatılmasını istediğim daire.. kardeşim insan özeniyo ya...