şükela:  tümü | bugün
  • gün geçmiyor ki sol frame'de, debe'de evliliğin nasıl boktan, nasıl tiksinç bir şey olduğuna dair başlıklar, altında linçler dolusu yazılar görmeyelim....

bu tim şahsen benim üzerimde etkili oldu. evliliği bırak, insanlıktan soğudum sayelerinde. bu yüzden kendimce sözlüğün en başarılı timi olduklarını düşünüyor, kendilerini tebrik ediyorum. bir de istatistik olsa keşke de bu kin kusanların, çok bilenlerin ne kadarı evli görsek.
  • tamamına yakını evlidir. bekar bir adamın evlilik öncesi ritüel ve evliligin kendisine bu kadar büyük kin besleyebilmesi mümkün değil.
  • "kadınların iğrenç gerçeklerini genç erkeklere gösterme timi" olarak okuduğum tim.
  • yüzde 90'ı palavracı olan tim. akılları sıra cool olacaklar. hepside evlenmek istiyorlar. çünkü; yalnızlıktan ölesiye korkuyorlar.
  • sabah akşam her türlü bahane ile azar işittiğim on yaş küçük, şımarık, ukala, babasının prensesi kancık karımla kazandığım olağanüstü deneyim sayesinde lideri olduğum tim.

albayım diyeceksiniz.
  • yaşadıkları hayatı biraz daha anlatırlarsa önümüzdeki çeyrek asırda da evlenmeyeceğim team.
  • aynı hayatı paylaştığı eşine kancık diyenlerin olduğu grup. allah akıl fikir versin.

bu da gösteriyor ki, evet herkes evlenmemeli...

(bkz: başkası adına utanmak)
  • evlenemedikleri için çaresiz kalmış timdir. ama yalan yok bazıları süper trollüyor süper anlamlar katıyor yazdıklarına. sanıyorum iyi organize oluyorlar ama kendilerine şunu armağan ediyorum.
  • çok evlenmek isteyenlerin üzerinde etkili olmayacaktır. zaten evlenmeye niyeti olan, hayatının aşkını bulmuş insan burayı okuyup vazgeçmez.
    ancak şüphesi olan, aradığını bulamamış ve sevdiği kimse olmayanlar için uyarıcı nitelikte olur. bence nimet, bir şeyin kiymetini bilin.
  • yoktur öyle bir tim. sadece, hangi çıkarı bokuna katlandıgını bilemedigimiz evliliginin buhranını üzerimize kusan eril bir yazarımsının bir kaç gündür devam eden karalamaları vardır.