şükela:  tümü | bugün
  • bir an evvel oluşturmamız gereken lig.

daha önceki yıllarda ekşisözlük fifa ps4 liglerinde bulunmuş birisi olarak bu oluşumlardan oldukça zevk almış biriyim. güzel dostluklar ve heyecanlı anlar elde etmiş birisiyim. lakin bu sene psn plus saçmalığından dolayı fifa için pc'yi tercih ettim. saçma sapan rakiplerle oynamaktansa ekşiden iyi rakipler bulup oynamayı hatta sayımızın çokluğuna göre lig/kupa turnuvaları düzenleyebileceğimi düşündüm. elbet benim gibi düşünen pc'ci fifacılar vardır.

yeşillenmem ve yeşil sayısına göre bir organizasyon ayarlamaya çalışacağım. pc'de fifa 17 sahibi yazarların bana ulaşması dileğiyle.

edit: lig, katilimci sayisi minimum 12 olunca butun kullanicilarin ortak karari ile kurallar cercevesinde olusturulacaktir.

katilimci listesi:
    1. naletcix
    2. i am the wooden doors
    3. alriko
    4. the kid
    5. themuder
    6. cekingen fil
    7. muayds
    8. cp3
    9. tiny bites
    10. zeronakamura
    11. kocakum
    12. s2m
    13. wallcan
    14. aldo baggins

edit2: turnuva için katılım başvuruları kapanmıştır. en yakın sürede whatsapp grubu oluşturularak turnuva fikstürü oluşturulacaktır.
  • fifa'yı pc de oynayan biri olarak desteklediğim lig.
  • fifayı pc de oynayan biri olarak benim de desteklediğim lig.
  • adımı yazabilirsiniz. mesai saatleri hariç ve cumartesi pazar maç yapabilirim.

ayrıca ekşinova olarak organizasyona seve seve destek olacağımızı belirtmek isterim.

(bkz: cs go gold nova takımı)
    (bkz: ekşinova)
  • olum gerçekten yeter lan. valla yeter artık. iyice foruma çevirdiniz amk burası oyun portalı mı? burda bir aptallık olunca geleceği de etkiliyor lan bi çeki düzen verin kendinize.
  • sözlük kurallarına uygun açılan başlık için gelip "firimi çivirdiniz" seklinde bok atan suserlarin entryleri incelendiginde istisna gostermeksizin tamaminin format disi oldugunu gormemizi saglayan turnuvadir.
  • benim de katılmak isteğim turnuva. mesai saatleri dışında oynayabilirim.
  • sözlük baya bi boktu da sanki, foruma dönüşecek amk. kurun la ne kuracaksanız. sahibi siklemiyor ki, beleşe amelelik yapan biz mi sikleyelim bu nalet yeri.
  • eklemek isteyen için;

origin id: notrinova
  • fifaya sahip bile olmayan biri olarak herseye ragmen destekledigim lig :(