şükela:  tümü | bugün
  • tanım: işe yarayacak olan ilanlardır
  • bir çift böbrekle katılmayı düşündüğüm ilanlar.
  • fuck buddy aranıyor ilanı kadar rağbet görmeyecek ilanlardir.
    evet efendim,
    yaş 27
    boy 187 cm
    kilo 90 kg olarak katılacağım ilanlardir.
    kısaca özgeçmişim ,
    ilk kavga mi ilkokul 5. sınıfta yapmış olup ortaokul ve lise hayatı boyunca çift haneli gerek bireysel gerekse grup kavgasına karışmış bulunmaktayım.
    üniversite nispeten sakın geçmiş olup ufak tefek bir iki sürtüşme yaşanmıştır.
    üniversite bittikten sonra ise bir adet trafik kazasından kaynaklanan sağlam bir kavgaya karışmış bulunmaktayım.
    kariyer planlarım dahilinde kafes dövüşü hedefi bulunmaktadır.
    trakyanın her yerine gelebilecek durumda olup arkadaşlardan mesajlar beklemekteyim.
  • benim de dahil olmak istediğim ilanlardır.

gerçi öyle bir sağlam geçmişim yok, bebek'te büyüdüm, anadolu yakasına daha hiç geçmedim. ama bir kere arabam serviste olduğu için dolmuş'a binmiştim o sayılır herhalde.

ayrıca fena rencide ederim benden söylemesi. elim acımasa vururum da aslında.
  • 1.58 cm boyum ve 48 kg ağırlığımla katılacağım ilandır. prensip olarak da ilkokul 5 üzeri ile dövüşmüyorum.
    not: sert erkeğimdir! mahallenin kedileri ve köpekleri ben yanlarından geçerken kaçarlar.
  • 1.80 boy, 90 kilo, genis omuz, saglam kol kaslari ve govde..bacaklar ciliz..gobek var..gözüm dondumu gergedan deviririm (bkz: deli kuvveti) ayrica saygılı dovusurum, kesinlikle hakaret, kufur olmaz. -beyefendi agzinizi kirdim galiba, yqnliz o aparkati testislerime vurmayqcaktiniz! gibi..katildigim ilanlardir kendileri..
  • ooo fight club alırım bi dal
    aranan: sigortası olan , tansiyonu, şekeri olmayan

özellikler: boy 1.88 , omuzlar geniş , kaslı değilim ama bilek genetik güçlü , narin eller daha önce masaj yaptı sadece , yumruk atma zamanı geldi

kimler aramasın: kısa boylu olmasına rağmen kas yapmış hıyar turşusuna benzer tipler kafaya yumruğu yersiniz

mekan: istanbul avrupa, yer altında kaçak çalıştıran tekstil atölyesi
    öyle bir yer ki patronu bile bulamıyo bazen

not: güreşe de okey
    yeter ki heyecan verici bişey olsun
    mazlum da yok çağıralım :\
    güreş için kızlar da mesaj atabilir
    80 kilo üstü güçlü kızlar bilhassa

edit: ilan işe yarıyor
    buraya da entri girmiş birisi seni fena döverim dedi ama kriterlerime uymuyo
    bir tane 43 yaşında 1.72 boyunda 117 kiloluk abi güreş yapalım dedi anlaşıldı
    bir tane sanırım mazoşist arkadaş , beni zincirle deli gibi kırbaçla sabahtan akşama kadar dedi
    olumsuz yanıt verildi , güncelleme olacak

edit2: tekvandocular mesaj atıyo deli misiniz
    sen antrenmanlısın

bi tane dişi mesaj attı saçımı çekip tokatla beni dedi
    sanırım niyeti farklı
    olumsuz yanıt verildi

edit3: bakıyorum da bana özelden kapışalım yazan tekvandocu , kickboxçuların hepsi entry girmiş
    ha şöyle birbirinizle kapışın adam yıllardır antrenman yapıyo
    semt: karagümrük
    boy: 187

not: dayak yersem adam toplarım.
    not2: adam olun
    özellikler: koşu, yüzme

boy: 170
    kilo: 58-60
    yağ oranı: %8

artılarım: yumruğu yapıştırıp kaçarım, yakalanmam. havuz kenarında olursak ayak kaydırıp mermere çarptırabilirim.
    eksim: yumruğu yersem yerden kalkamam.

not: o kadar yol gelmişken en azından tükürür kaçarım.