şükela:  tümü | bugün
 • ilk gece hep beraber gidilip sozluge ba$ligini acan ki$inin dovulmesiyle start alacaktir. (bkz: first rule of fight club)
 • travis and tyler durden yazar kişisinin gözü kapalı katılacağı klüptür. * *
 • turk usulu fight club ogretileriyle $ekillenecek organizasyondur, bir sure sonra 4 metre dev ringde agiz kiralim zirvesi ve cerrahpa$a da cilgin diki$ atalim zirvesi takip edecektir.
 • belki de eksi sozluk zaten bir fight club'tir. toplumda statusu ne olursa olsun insanlarin bulusup tekme tokat etkisi yaratan sozlerle birbirine daldiklari. herkesin uye olamadigi. uye olmak icin aylarca kapisinda dikilmemiz gereken.

  burasi oyle bir yer ki, sokakta gorseniz "ooo abiye bak tasakli galiba" diyeceginiz adamlara basabiliyorsunuz ayari. bazen ben dovusecegim diyorsunuz, aciyorsunuz basligi basliyorsunuz beklemeye ringe kim cikacak diye. odemeniz gereken taksitleri dusunerek patronunuza yag cekiyorsunuz belki her gun bogazinizi tikayan o kirli kravata da katlanarak, ama geceleri eksi sozlugun en psikopat, sivri dilli yazari oluyorsunuz. onunuzdeki dosyalara bunlar ne mnakoym diye bakan uykusuz gozlerinizin nedeni aksam girdiginiz ayarli donerli kapismalar aslinda.

  belki ogle yemeklerinde kestigim guzel sey de suserdir diye dusunuyorsunuz ama bilmiyorsunuz. ya cayci osma'da susersa, mak'li mek'li baslik tadinda cumleleri cok seven zeki bir cocuk aslinda diye dusunmekten kendinizi alamiyorsunuz. internet cafe'den de hic cikmiyor biliyorsunuz. bilgisayari yok cunku.

  burada arabaniz degilsiniz, sinifin en guzel kizi degilsiniz, cirkini de degilsiniz, tanidiginiz kisiler degilsiniz, guvende degilsiniz, kredi kartiniz degilsiniz, babanizin oglu degilsiniz, sahip oldugunuz tek sey nickiniz o kadar. kaosa hosgeldiniz.
 • ankara fight club benzeri olmaması dilenen oluşum.
 • (bkz: #9818900)
 • polemiğe girdikçe aralarındaki husumet derinleşen sözlük yazarlarının, bünyesinde yılda iki kere karşı karşıya gelerek kozlarını paylaşmaları gerektiğini düşündüğüm kulüptür.
  farklı argümanlar ortaya koyarak,empati kurarak,nezaketten ödün vermeden tartışmak bir yere kadar kardeşim. adam laf anlamıyor işte. kafasını gözünü patlatıp,ağzını yüzünü dağıtacan ki öyle lö lö yapmasın bir daha.

  işte ringin en ön sırasında bir elimde puro,bir elimde şampanya,yanımda iki sarışınla izlemeye sabırsızlandığım ilk eşleşme:

  arzach vs. naptin

  arzach:
  dövüş stili: sarhoş boksu özel hareketi: kame hame dalgası

  naptin:
  dövüş sitili: peygamber devesi stili özel hareketi: hadouken

  edit: crown'a başlıkla ilgili uyarısı için teşekkür ederim.