şükela:  tümü | bugün
  • gecenin bir saatine kadar hatta sabah ezanına kadar bilumum site ve özellikle sözlük ba$ında vakit geçiren kitlenin, yeme içme olayını bir türlü doğru dürüst halledememesinden dolayı canının ansızın bir $eyler çekmesidir. genellikle yemek içmek isteneler halihazırda olmayan türden oldukları zaman bu a$erme durumu i$kenceye dönü$ür. muadili bir $eyler ile durumu geçi$tirmek isteseniz de ertesi gün ilk fırsatta alınıp mideye indirilerek durumu kafanızda ve midenizde nihayete erdirirsiniz.

benim canım az önce kuruyemi$ çekti ama evde çekirdek dahi yok.
    ne yapacağım peki? yarın ilk fırsatta gireceğim bir kuruyemi$çiye ve " - oradan bana karı$ık kuruyemi$ verir misin abicim." diyeceğim haliyle.
  • küresel bir göbeğe doğru yol almasına neden olur.

http://www.eksibition.org/eksibit56920.html
  • hiçbir seferinde de insanın canı çektiği şey evde olmaz :/

havuç kemiriyorum ben geceleri şahsen.
  • bakkaldan farkı olmayan masalara yol açan durumdur. ayakkabı boyası mı o?
  • planli programli bir insan olmayi asla becerememis biri olusunuz, gece tayfasi olmanin en buyuk sorunlarindandir. mesela ben zaman zaman gece uyumayacagimi bildigim halde, marketten sadece sigarami alir cikarim, sonrasinda 1 kilo mandalina icin 5 kilo mandalina ucreti odemeyi kabul ederim, gene de o mandalinaya ulasamam ve uyuyana kadar hayiflanirim.

dipnot: aserme olayinin siddetlenmesi durumunda 127 hours kesinlikle izlenmemelidir.
  • sol frame'de görülen yiyecek içecek isimlerinin etkisinin azımsanmaması gereken durumdur.

buyrun i$te an itibariyle sol frame'de nutella ve jelibon * içeren ba$lıklar var.

midemin suçu ne?
  • badem - bira ikilisi ile geçiştirmeye çalıştığım olay.
  • art saves etkisiyle gece gece patatesin her türlüsüne aşeriyorum.özellikle de kızarmış patates,midye tava ve buz gibi bira.
  • genelde ice tea, sigara ile geciktirilmeye çalışılır. şimdi gidiyorum dolaba doğru bir umutla, hakkınızı helal edin.
  • dolapta yiyecek birşey bulamamam sonucu vodka-portakal sigara ikilisiyle geçiştirmeye çalıştığım açlık.