şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: helal ve imza)
  • tayyip'e burda kufredilince suc ise arkadasin belirttigi gibi bu unsurlar da suctur. katiliyorum ve bu itlerin alti kesilmis sandalyeye oturtulup islak halatla dasaklarin alttan vurarak iskence yapilmasini talep ediyorum.

(bkz: quantum of solace)
  • cumhurbaşkanından başbakanına kadar neredeyse tüm hükümetin günaşırı birilerine kufrettigi ve nefret söylemi kullandığı bir ülkede verilmiş önerge.

ha tabii güzel olurdu kimse nefret söylemi kullanmasaydı.
  • gensoru değil, soru önergesidir
  • beyler başıma birşey gelmeyecekse cehape zihniyetine sahip bir seçmen olarak acizane akp'ye gensoru önergesi vermek istiyorum.

gensorum şu şekildedir.

dünya lideri olduğunu iddia ettiğiniz kişi hangi dünyanın lideridir? basında yer alan konya'daki çok gizli uzay üssü haberleri ve uzay gemisi yapmamızı engelliyorlar açıklamalarının bu konuyla alakası var mıdır? varsa nedir? ancak fantastik bilimkurgu filmlerinde görebileceğimiz bu tarz deli işi açıklamaları bakan düzeyinde yapmanızdaki amaç kamuoyuyla alenen kafa bulmak mı? yoksa bir bildiğiniz var da bizden mi saklıyorsunuz, varsa sakladığınız şey nedir?

teşekkür ederim.

ayrıca (bkz: konya'daki çok gizli uzay istasyonu)
    (bkz: uzay gemisi yapmamızı engelliyorlar)

edit: şaka maka olur da bunlar bir şekilde uzay gemisi falan yaparlarsa test sürüşüne çıkmasını canıgönülden istediğim kişinin adı bende kalsın* (bkz: süper bir fikrim var)