şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: gruba alım süreklidir. siz yeter ki kriterleri taşıyın ve katılmak isteyin. (çaylaklar entryleri incelenerek alınmaktadır.)

telegram grubu kuruyorum. bilimden, sanattan, gezilecek yerlerden, komik giflerden ve resimlerden, okuldan, sinemadan, bilgisayar oyunundan, hatta ilkokul anısından aşk acısına kadar herhangi bir şeyden söyleyecek sözü olan her yazar gruba davetlidir. amaç eğlenmek, muhabbet etmek biraz goygoy yapmak.

- gruba kabul edilmeniz için ekşi sözlük yazarı olmanız şarttır.
    - sizi gruba davet etmem için telegramda belirlediğiniz kullanıcı adınızı bana mesaj atmalısınız. (kanalın aşağıdaki şartlarına uyuyor olmanız gerekiyor.)

kanal hakkında:
    * ırkçılık yasaktır.
    * siyaset yasaktır.
    * türkçe'den başka dil kullanılmayacaktır.
    * üsluba önem verilecektir.

- gruba üye olan yazarların şayet telegram kullanıcı adı ile sözlük nicki aynı değilse, gruba üye yazarlar hangi kullanıcı adının hangi ekşi yazarına ait olduğunu öğrenemez. (kullanıcı adınızı bana söyledikten sonra size davet gönderecek kişi ben olacağımdan ekşi nickinizi sadece ben bilebilirim; ancak bu hiç kimseyle paylaşılmayacaktır.)

telegram yükleyebileceğiniz adres: https://play.google.com/…g.telegram.messenger&hl=tr

düzenleme 1: şu an gruba çaylak yazarların alınıp alınmaması yönünde medeni bir tartışma yapılmakta, daha sonra da oylamaya geçeceğiz. düşünün ne kadar elit bir grubuz. *

sonuç: çaylak entrylerine bakıyoruz alırken.

düzenleme 2: güzel, sıcak bir ortamın olduğu, yavaş yavaş herkesin kaynaştığı grup.

alımlar sürmektedir.
  • 2 kilo çiğdemle katılacağım grup. ama tek elle zor yazıyorum.
  • grup oyunlarına gelemem,
    malzeme senden işçilik benden.
  • gruba üye olanlar hakikaten grup yapıyoruz hissi yaratıyosunuz dikkat! grubatörün(grubun kurucusu) ne özelliği var da herkesin nickini bilecekmiş ama kimseyle paylaşmayacakmış. bırakın bu işleri özgür olmanın tadısını çıkarın işe yaramazlar.
  • sıkıcı grup. alternatif olarak "öz hakiki ekşi sözlük geyik muhabbeti" grubu kurulmustur. caylaklar da dahil katilmak isteyenler mesaj atabilir.
  • üye sayısını artırıma girmiş geyik grubumuz, bekleriz. herkesi bekleriz demek isterdim ama kiriter ve üye kotamız var. şansınız deneyin.
  • arkadaşlar mesajlarınız bize ulaşıyor ve gruba uygunluğunuzu değerlendirmek için entrylerinize bakıyoruz; ancak gruba kabul edilip edilmediğiniz hakkında size hemen dönüş yapmıyoruz. mesajınıza dönüş herhangi bir zamanda olabileceği gibi hiç olmaya da bilir.

bana mesaj atmış olan yazar/çaylak arkadaşlardan kriterlerimize uygunbulduklarımızı kişi sayımızda artış yapmak istediğimizde ya da sayımızda azalma olduğunda "uygun bulundunuz" diye dönüş yaparak kullanıcı adını soruyoruz.

kısaca gruba alım sürekli, fakat her an değil!

kişinin güzelliği, yüz;
    yüzün güzelliği, göz;
    aklın güzelliği, dil;
    dilin güzelliği ise sözdür.

- türkçeye önem vermeyen, üslubu da tarzanca olan yazar/çaylak gruba alınmamaktadır.

- bazısı 10 tane entry girmiş, "ben de katılmak istiyorum" diyor. arkadaşlar, tek cümleden oluşmuş 10 entry toplamda 10 cümle(cik) ediyor ve takdir edersiniz ki biz, sizin kriterlerimize uygun olup olmadığınızı anlayamıyoruz.

- yine entryleri incelerken bazılarının aşırıya kaçmış entrylerinin olduğunu da görüyoruz; şöyle ki, entryler .m-g.t-meme'den geçilmiyor! herhalde bu üsluptaki çaylakları gruba almıyoruz.

- elbette isteyen istediği gibi düşünebilir ve fikrini söyleyebilir. ancak entrylerinden anladığımız kadarıyla grubumuzda siyaset yapabilecek potansiyeli olan; devlete, polise, askere 'bize göre haksız' eleştirileri olan yazarları/çaylakları da gruba kabul etmiyoruz.

grupta bilimden, sanattan, gezilecek yerlerden, komik giflerden, resimlerden, vidyolardan, okuldan, sinemadan, bilgisayar oyunundan, hatta ilkokul anısından aşk acısına kadar herhangi bir şeyden söyleyecek sözü olan, eğlenmek isteyen her yazar/çaylak gruba davetlidir. amaç gülmek, muhabbet etmek, goygoy yapmak.

ilginiz için teşekkür ederiz. sizi de goy goy grubumuza bekliyoruz.