şükela:  tümü | bugün
  • ön edit: gruba alım süreklidir. siz yeter ki kriterleri taşıyın ve katılmak isteyin. (çaylaklar entryleri incelenerek alınmaktadır.)

telegram grubu kuruyorum. bilimden, sanattan, gezilecek yerlerden, komik giflerden ve resimlerden, okuldan, sinemadan, bilgisayar oyunundan, hatta ilkokul anısından aşk acısına kadar herhangi bir şeyden söyleyecek sözü olan her yazar gruba davetlidir. amaç eğlenmek, muhabbet etmek biraz goygoy yapmak.

- gruba kabul edilmeniz için ekşi sözlük yazarı olmanız şarttır.
    - sizi gruba davet etmem için telegramda belirlediğiniz kullanıcı adınızı bana mesaj atmalısınız. (kanalın aşağıdaki şartlarına uyuyor olmanız gerekiyor.)

kanal hakkında:
    * ırkçılık yasaktır.
    * siyaset yasaktır.
    * türkçe'den başka dil kullanılmayacaktır.
    * üsluba önem verilecektir.

- gruba üye olan yazarların şayet telegram kullanıcı adı ile sözlük nicki aynı değilse, gruba üye yazarlar hangi kullanıcı adının hangi ekşi yazarına ait olduğunu öğrenemez. (kullanıcı adınızı bana söyledikten sonra size davet gönderecek kişi ben olacağımdan ekşi nickinizi sadece ben bilebilirim; ancak bu hiç kimseyle paylaşılmayacaktır.)

telegram yükleyebileceğiniz adres: https://play.google.com/…g.telegram.messenger&hl=tr

düzenleme 1: şu an gruba çaylak yazarların alınıp alınmaması yönünde medeni bir tartışma yapılmakta, daha sonra da oylamaya geçeceğiz. düşünün ne kadar elit bir grubuz. *

sonuç: çaylak entrylerine bakıyoruz alırken.

düzenleme 2: güzel, sıcak bir ortamın olduğu, yavaş yavaş herkesin kaynaştığı grup.

alımlar sürmektedir.
  • elim boş olduğunda geyik yapmak icin saracağım güzel bir adres olacak gibi duruyor.

sözlükte kaynaşmak icin bir teknoloji aracının daha kullanılmasıdır.
  • 2 kilo çiğdemle katılacağım grup. ama tek elle zor yazıyorum.
  • grup oyunlarına gelemem,
    malzeme senden işçilik benden.
  • böyle bir grup şarttı, ama şu an benim için zamanı değil.
  • gruba üye olanlar hakikaten grup yapıyoruz hissi yaratıyosunuz dikkat! grubatörün(grubun kurucusu) ne özelliği var da herkesin nickini bilecekmiş ama kimseyle paylaşmayacakmış. bırakın bu işleri özgür olmanın tadısını çıkarın işe yaramazlar.
  • sıkıcı grup. alternatif olarak "öz hakiki ekşi sözlük geyik muhabbeti" grubu kurulmustur. caylaklar da dahil katilmak isteyenler mesaj atabilir.
  • ben de az once dahil olmus bulunmaktayım.

günlük geyik dozunun %87 sini karşıladığı için uzmanlar öneriyor. aç tok fark etmiyor.

geliniz.

edit: typo
  • üye sayısını artırıma girmiş geyik grubumuz, bekleriz. herkesi bekleriz demek isterdim ama kiriter ve üye kotamız var. şansınız deneyin.
  • artık benim de katılmak istediğim gruptur.