şükela:  tümü | bugün
66 entry daha
 • elimde sahiplendirmem gereken o kadar çok kedi var ki... hepsi yuvaya inanılmaz muhtaç. hepsi inanılmaz varlıklar. yer ankara.

  https://www.youtube.com/watch?v=9er2fo-my9i

  sarı olanın adı şeker. ben hayatımda böyle bir şey görmedim. gördüğü her insanın sırtına tırmanıyor ve yanağına eğilip öpüyor. gerçekten inanılmaz bir kedi. gözlerinden birisi görmüyor. onu alan çok şanslı. yürümekte zorlanan siyah kedi ise titrek. onu buradan sahiplendirmeye çalıştım ama hiç telefon gelmedi ne yazık ki. onun da kasları çok güçsüz. doğuştan beri klinikte. yavruyken yürüyemiyordu bile, şimdi biraz yürüyebiliyor fakat sonra düşüyor. sürekli titriyor. onu alan çok sorumluluk alacak fakat çok şanslı olacak yine. bu iki kedi de sahiplenildiği takdirde sahiplenen kişinin tüm masrafları karşılanacak. tüm malzemeler alınacak.

  https://i.hizliresim.com/qpydgz.jpg

  bu yakışıklının adı eto'o. 1 yıldır klinikte, ön bacaklarından birisi yok. sürekli kafeste olduğu için kilo alıyor, canı sıkılıyor. yuvaya ihtiyacı var. onu da sahiplendiğiniz takdirde tüm masraflar karşılanacak.

  https://i.hizliresim.com/vjykmz.jpg

  bu yakışıklının adı karanfil. karanfil caddesinde araba çarptı 1 ay önce. yeni iyileşti. pazar günü kısırlaştırma işlemi yapılacak pazartesi günü taburcu olacak. sokağa bırakmak istemiyoruz. sahiplenilmesi gerek. çok uslu bir çocuk. onun da tüm masrafları karşılanacak.

  https://i.hizliresim.com/po1q36.jpg

  bu güzelliğin adı şermin. 8 aylık. evden atılmış pizzacıya sığınmış ağlıyordu. geçici yuva bulduk fakat orada çok kalamaz. sokakta da hiçbir şekilde yapamaz. her gördüğü insanın kucağına çıkıp kendini sevdirmeye çalışıyor.

  https://twitter.com/…ey12/status/926483795045429248 bu videodan şermin'i görebilirsiniz.

  https://i.hizliresim.com/wgobe4.jpg

  bu canavarlar çok hareketli oldukları için net çekemedim fotoğraflarını. bundan 1.5 ay önce sakarya caddesinde bir mekandan çıktığımda duydum onları. birisi poşetle beraber çöpe atmış bu iki güzelliği. o zaman 2 3 haftalık falandılar. çöpün ağzını bile kapatmış şerefsizler. 1.5 ay savaştılar sonunda sağlıklarına kavuştular. ikisini birden sahiplendirmek istiyoruz. çünkü annesiz büyüdüler, hiç ayrılmadılar. birlikte savaştılar ve kazandılar. halen sarılarak uyuyorlar. onları ne görsem sarılmış uyuyorlar. ayrılmalarını istemiyorum. zaten bunlardan birisine bakmaktan daha kolay olur ikisine bakmak. birbirlerini tamamlıyorlar.

  https://i.hizliresim.com/3pgryp.jpg

  https://i.hizliresim.com/zonv7o.jpg

  en fazla 40 günlük bir kedi. kampüste bulduk, karnı çok şişti veterinere götürdük. tedavi görüyor şimdilik. iyileşince sahiplenmesi gerek. sokakta yapamaz artık. hem havalar da soğudu. erkek.

  https://i.hizliresim.com/6ymgpe.jpg

  bu çocuk 2.5 aylık. çok oyuncu, akıllı. alan kişi çok eğlenecek.

  https://i.hizliresim.com/vjyk4m.jpg

  7 yaşında siyam kedisi. hem yaşı geçkin hem de cins olduğu için sokağa hiçbir şekilde çıkmaması gerek. sahiplenmek şart.

  https://i.hizliresim.com/jqa0n9.jpg

  10 aylık. burger king'de bakılıyordu ama fazla fast food yüzünden karaciğer yetmezliğine yakalandı. tedavi oldu yuva arıyor. tekrar sokaklara dönemez.

  https://i.hizliresim.com/qjy6p5.jpg

  son olarak bu ikisi var. çok tanımıyorum ama bunları, yeni tanıştım bu çocuklarla.

  yoruldum arkadaşlar. hem kendinize bir iyilik yapıp kedi sahiplenin hem de benim yükümü azaltın olmaz mı? en çok da onlar için. hepsi muhtaç bu kedilerin bir şeylere. sahiplenemiyorsanız da çevrenize soruşturun.

  iletişim: 0549 598 19 95

  https://twitter.com/restinpainn
 • muğla içinde (milas-bodrum-menteşe-yatağan-ula) yaklaşık 1 yaşında dişi yavru kedi. diğerleri bunu dövüyor, o yüzden iyi bakabilecek birine vermeyi düşünüyorum. kendim getirebilirim.
12 entry daha