şükela:  tümü | bugün
  • ekşisözlük yazarlarına inanılmaz yüksek değer veren sedet yönetiminin pek ipleyeceğini düşünmediğim olay.
  • (bkz: sıçtı cafer bez getir cıvık lan bu tez getir)

aypinize sahip çıkın amk.
  • " evlerden ırak" dedirten durum.
  • eğer birine güvenip her gün birkaç entry kasmasını ve karmanızı artırmasını isterseniz başınıza gelecek elim olay. gitmiş güzelim çar.
  • adminlerin sahip cıkıp duzelttiği olay.
  • valla başıma gelmez demeyin.

mail adresinizi ele geçirmeden de bunu yapabiliyorlarmış. yaşayıp gördüm. ilgilenen arkadaşlara teşekkürler.

son birkaç aydır yazılanlardan dolayı heyecanlı ama saygılı hırsız adına ben özür dilerim. sağ olsun entylerimi silmemiş.

*
  • basit önlemler;
    -aynı kullanıcı adı ve mail adresi ile başka sözlüklere (özellikle yeni açılmış olanlara) üye olmayın.
    -buradaki kullanıcı adınızı diğer sözlüklerde paylaşmayın.

-ekşi sözlük hesabınızda kullandığınız şifreyi kesinlikle diğer sözlüklerde kullanmayın.

hesabım 11 mart tarihinde çalındı. bu olayın failinin, üye olduğum küçük sözlüklerden birinde görev yapan yöneticilerden birinin olduğundan şüphe ediyorum. o sözlüğe giriş şifreme ulaşabilen biri, başlıklardan birinde paylaştığım ekşi sözlük kullanıcı adım ile sözlük hesabımı çok kolay bir şekilde ele geçirebilir. allahtan erken uyanıp şifremi sıfırlayıp hesabı askıya aldırdım. yoksa 2 sene daha çaylaklık hiç çekilmezdi.
  • bu gece benim de başıma gelen olay. bunu yapan şerefsiz tüm entrylerimi de silmiş. silinen etnryler konusunda neler yapılabileceği konusunda çok bilgi olmamakla beraber şifrenizi über güvenlikli bir hale getirmekte fayda var.