• buradagörüldüğü üzere artık entry paylaşmaya başlamıştır. bence geç kalınmış bir hamle. bakalım ne kadar tutacak. ayrıca entrysi paylaşılan yazarlar bu işten bir şey kazanacak mı merak konusudur.

edit: ekşisözlük android app yüzünden link koyamama.
  • owencan kürt ve zenci olduğu için owencan entrysi paylaşmayan vasat hesap. ekşici elitizmi instagrama da sıçramış. şart olsun biz bu cihangir solcularını yalnız ve güzel bağcılarımızın seviyesine çekeceğiz.
  • entryden çok reklamların olduğu sözlükte okuma yapmakta güçlük çeken yazarlar için oldukça faydalı olan instagram hesabıdır. bu hesapta paylaşılan entrylerin bir çoğu formatı sikip rafa kaldırmış, gereksiz entryler olmakla beraber klasik ekşi sözlük dönemi olarak adlandırdığım muhteşem dönemden çok az örnek paylaşılmaktadır.

uçurulma pahasına ünlü bir seksi leydinin iki güzel sözünü alıntılayarak bitiriyorum:

"... ülkede estetiğin, san'âtın, edebiyâtın ve insân rûhuna hitâb edenlerin değil ahmak yığınlarına hitâb edenlerin güç kazanacağını hep birlikte görmüş olduk."

"ahmaklara hitâb etmek sizi maddî olarak zengin kılar. fakât esâs zenginlik, erdemlice bir hayât sürmekten başka hîçbir şey değildir."
  • tanım yapma zorunluluğu kuralina uymayan ne kadar entry varsa paylasan instagram hesabidir. kactir dikkatimi cekiyor. burada ne hesaplar tanım yapmadan entry girdi diye ucuruldu. enteresan.
  • çok saçmadır ki yazarın adını hastaglemeye erinilen instagram hesabıdır, görselde yazar adına yer verilmesi bence kafi değil emek sömürüsüdür
  • son haftalarda sayfayı yöneten kişinin değiştiğini düşündüğüm instagram sayfası.

artık dandik dundik entryler mi seçilip paylaşılıyor yoksa bana mı öyle geliyor? eskiden daha okunasıydı.
  • suya sabuna dokunmayan, ergenlerin ve kezbanların seveceği şeyleri paylaşıyor sürekli. bizim götümüze yılan kaçmış adam çayın en keyif verdiği anı paylaşıyor. müthiş etkileşim aldın kanzuk bravo. dürümünde inşallah saç kılı çıkar.
  • sanırım bu hesabın içerik editörü 14 yaşında. nerede bir ergen entrysi var bulup paylaşıyor her gün.
  • onore etmiştir.
    instagram'da gezerken kendi entryme rastladım.
    hoş bir his.
    görsel
  • binbir türlü şey yazmışım on küsür senede sözlükte ama benim bir entry yok bu hesapta.

istatistiksel olarak imkansıza yakın ya, bilime inancımı çürüttüler.

neyse instagram'a sövmeye gidiyorum elim değmişken.
hesabın var mı? giriş yap