şükela:  tümü | bugün
  • işletim sistemi versiyonu: 10.3.2

ben sayfasından kullanıcı sözleşmesi, gizlilik politikası, kullanım koşulları ve iletişim sayfalarını açıp, çarpıya basarak kapattıktan sonra sayfalar bir kez daha açılıyor.
  • mesejlar sekmesi calismiyor.
    yenilemek icin asagiya cektigimde uygulama cokuyor.
    en temel fonksiyon bile calismiyorsa neden cikarttiniz ki ?
  • iphone 5 de uygulama açılıyor ama sayfa açılmıyor, hata veriyor. yoğunluktan kaynaklanan bir problem mi? bilemedim.

not: salak değilim, internet bağlantısını kontrol ettim.
  • işletim sistemi versiyonu: 10.3.2

muhtemelen tüm ios versiyonları için geçerli, entry'lerden yazı kopyalayamıyoruz. textview yerine label kullanımıyla ilgili olabilir.
  • iphone 4s ios 9.3.5

uygulama logosunda kaldı ve açılmadı. telefonun kısa bir süre donmasına neden oldu ve uygulama kapandı. mecburen silmek zorunda kaldım.

ipad mini ios 10.3.2

uygulama, telefon ekranına göre ayarlı. bu düzeltilebilir. yine de fena değil. "bugün" sekmesi açılmadı. "mesajlar" sekmesi açıldı fakat mesajları göstermedi.

anlayışla karşılanabilecek bug'lardır. güncellemelerle düzeltileceğini düşünüyorum.
  • 5s model cihaz ve ios 9.3.4 'de çalışmıyor. uygulamanın ilk ekranı açılıyor sadece, ekşisözlük logosu var, gerisi gelmiyor.
  • el emeği göz nuru bölümündeki entryler ikişer kere listeleniyor.
  • bir başlıkta benimkiler diyip girilerinize bakıyorsunuz... bir paragraftan sonra nokta noktadan ötesini göremiyorsunuz. entryye tıklasanız dahi aynı nokta nokta var. düzelte basıp okuyabilirsiniz daha önce yazdığınızı. aynısını, referans verilen başka giriler için de yaşatıyor uygulama. tam ekrana sığan kısmı hariç giriyi göremiyorsunuz. bununla da kalmıyor, ara sıra verilen linkler ya hiç açmıyor uygulamayı ya da açsa dahi belirtilen giriye yönlendiremiyor. buna ek olarak, yazarın üzerine tıkladığınızda kişi kısmına gidebiliyorsunuz ama nicke tekrar tıklayıp nick altına gitmeye falan boşa uğraşmayın.

yapacağınız işi sikeyim demiyorum. sonuçta ortada bir emek var ama aylardır aynı sorunlar. ya düzeltin ya da söyleyin uğraşamıyoruz diye. atlan deve değil şu yazdıklarım.

unutmadan... yazı yazarken düzeltmeleri seçtiğim halde aynı hebele hübele yazılar kalıyor. entegrasyon tırt. son olarak kendi içindeki tarayıcı nedeniyle, ne alakaysa tekelleşmek arzusunda gibi, youtube ve sahibinden gibi çoğu uygulamayı kullandırtmıyor uygulama üzerindeki linklerden. bir kez olsun şu koduğumun ülkesinden çıkan birilerinin şöyle cinliklerine şahit olmayayım. insanları programın içinde hapsetmek istiyorsanız, önce üstte yazdığım şu sikko hataları giderin.
  • gece modunda mesajlaşırsanız yazdıklarınız siyah çıkıyor.