• istatistikler ve hayvan ara bir an önce gelse iyi olur doğrusu. ha bir de badi ve son butonu da ilk yapılacaklar listesinde olmalı. biraz sipariş verir gibi oldu ama, ksurumuza bakmayın artık.
  • android sistemine port edilirse çok güzel olabilir tabi.
  • ios 3.2 den önceki versiyonlarda da çalışsın.
  • etrafımdakiler listesinde, yazarın cinsiyeti, yazsın da tam olsun.
    arkadaşım bana ne etrafımdaki yazardan. oldu olacak, profil resmi de konulsun, ya da en güzeli facebook sayfasına doğrudan yönlendirme olsun. tee allahım.

ayrıca bir itü sözlük iphone uygulaması değil.
  • - mesaj gelince haber versin.
    - mesajlar silinebilsin.
    - mesaj arsivine de ulasilabilsin.
    - olay'dan duyuru yapilinca da haber versin.
    - hayvan ara olsun.
    - diger yazarlarin kimdir nedir'ine bakilabilsin.
    - moderasyon paneli de olsun (bu biraz bencilce oldu evet).

safari uzerinden sozluge erismeye kiyasla tek ustunlugu sanirim mesaj gelince push notification vermesi ve hayvan ara'nin calismasi olurdu. konum ozelligi en azindan benim pek isime yarayacak bir yenilik degil...
  • basliga tiklandiginda sukela, bugun gibi butonlar yukarida kalsin. her seferinde geri gidiyoruz.
  • ben kısmında; son entry'leri, son oylananları, en beğenilenler vs. görmek daha iyi olurdu.
  • ipad ile de çalışabilsin.
  • pagination'a gerek yok. nasıl asağıya çekince güncelliyorsa, yukarıya çekince de sonraki sayfaları yüklesin. sadece son sayfa için bir buton yeterli gibi.
  • etrafımdakiler listesindeki mesafe uzasın. 50 km'ye çıksın, 100 km'ye çıksın, cinsiyeti yazsın, manitası var mı yok mu herşeyini görebileyim, çalışın lan işiniz ne !
hesabın var mı? giriş yap