• geri tuşu olsun. bkz görünce "aa bu neymiş?" diye tıklıyorsun, ama az önce okunan sayfa kayboluyor, bir daha geri dönmek çok zor oluyor o başlığa.
  • etrafımdakiler listesinde, yazarın cinsiyeti, yazsın da tam olsun.
    arkadaşım bana ne etrafımdaki yazardan. oldu olacak, profil resmi de konulsun, ya da en güzeli facebook sayfasına doğrudan yönlendirme olsun. tee allahım.

ayrıca bir itü sözlük iphone uygulaması değil.
  • ta gotunu sikeyim ben onun. abartmiyorum 20 dk boyunca yazdim. kenara attim, yolla dedim. ne kenarda ne de baslikta !
  • durup dururken kapanmasın.
  • istatistikler ve hayvan ara bir an önce gelse iyi olur doğrusu. ha bir de badi ve son butonu da ilk yapılacaklar listesinde olmalı. biraz sipariş verir gibi oldu ama, ksurumuza bakmayın artık.
  • etrafimdakiler kisminda yazara tiklayinca mesaj gonderme cikmasin, profil sayfasina gitsin. tanimadigim adama mesaj gonderip ne yapacagim?

- merhaba, etrafimdaymissiniz, tanisabilir miyiz?
  • android sistemine port edilirse çok güzel olabilir tabi.
  • - mesaj gelince haber versin.
    - mesajlar silinebilsin.
    - mesaj arsivine de ulasilabilsin.
    - olay'dan duyuru yapilinca da haber versin.
    - hayvan ara olsun.
    - diger yazarlarin kimdir nedir'ine bakilabilsin.
    - moderasyon paneli de olsun (bu biraz bencilce oldu evet).

safari uzerinden sozluge erismeye kiyasla tek ustunlugu sanirim mesaj gelince push notification vermesi ve hayvan ara'nin calismasi olurdu. konum ozelligi en azindan benim pek isime yarayacak bir yenilik degil...
  • ben kısmında; son entry'leri, son oylananları, en beğenilenler vs. görmek daha iyi olurdu.
  • lan olm sadece calissin ya. fazla bisey istemiyoruz.
hesabın var mı? giriş yap