13328 entry daha
  • merhaba hanımlar beyler ; lisanslı antrenörüm ve tenis dersleri veriyorum.
    baharın da gelmesiyle sezon açıldıı..

ya 0'dan tenis öğretiyorum ya da kendisine ; "iyi" seviyede partner bulamayıp oyununu geliştirmek isteyen oyunculara, antrenman partnerliği yapıyorum.

lokasyon : moda-kadıköy- koşuyolu- beşiktaş-levent- maltepe ..

özellikle moda-kadıköy-kalamış bölgesindeyim..

telegram : drsokrates23

whatsapp : xxx

tenis'e dair bütün sorularınızı yanıtlayabilirim..
  • yazlık işletme için makul bir ücret karşılığında sadece 5-6 aylık sosyal medya yöneticiliği yapacak birini arıyorum
    ilgilenenler yeşillendirirse sevinirim
  • macfit personal trainerım, online antrenman ve beslenme programı için yazabilirsiniz.
    instagram: pt_cem
  • ithalat/ihracat satış ve operasyonu görevlerinde annem için iş aradığım ağ. ingilizce, sırpça, türkçe dilbilgisi ve güler yüzü mevcuttur. yaş engeline takılmadan, kurumsal ve iyi insanlarla çalışmak niyetinde. ilgilenen herkese dm kutusu açıktır. yardımlarınız için teşekkürler.
  • sektörde 9 yıllık kurgucuyum. istanbul'da yaşıyorum. adobe premiere kullanıyorum, after effects ve photoshop bilgim yeterli seviyede. tv kanalları, yapım şirketleri, post şirketleri ve ajanslarda çalıştım. tv haber, vtr, tanıtım, kurumsal videolar, sosyal medya reklamları, paket bant tv programı, reality, yarışma, sinema, dizi, teaser, fragman, backstage deneyimlerim mevcuttur. multicam, proxy vb bilgilere sahibim.

video işleriniz için düşünürseniz şahsi sistemimle freelance video editorlük hizmeti veriyorum.

showreel'imi buraya bırakıyorum.

isteyen olursa cv'mi gönderebilirim. eğer isterseniz örnek bir çalışma da yapabilirim.

tüm video montaj edit işleriniz için ulaşabilirsiniz.

teklife göre uzaktan tam zamanlı çalışma durumu da olabilir.

sözlükdışı: suleymanberchacil@hotmail.com
  • belgesel, reklam, tanıtım, haber gibi her türlü seslendirme uygun fiyata ve kaliteli bir şekilde yapılır.
  • tekirdağ / çerkezköy de part time çalışabilecek inşaat mühendisi master öğrenicisi arıyoruz. firma büyük global bir firmadır.
  • bir arkadaşım için yazıyorum, adanada kimyager olarak iş arıyor.
  • daha önce açmıştım ilan aslında ama çok detaylandırmamıştım. daha ne bir şekilde tekrar yazmaya karar verdim.

ülkede tek olan bir konseptin ikincisini beşiktaş çarşı'daki ( kartal heykelinin dibinde ) yerimize uyarladık. fakat 3,5 aydır iki ortak arasındaki anlaşmazlık yüzünden açamıyoruz. işletmenin malzemelerinden, dekoruna kadar her şey hazır. açılmayı bekliyor sadece.

içerideki envanter şu an alınmaya kalksa sanırım 300.000 tl civarı bir para harcanması gerekir.

işletmenin konsepti rezervasyon sistemiyle alınan iki grup halinde gelen insanların etaplardan oluşan oyunları oynadıkları bir konsept. müşteri kitlesi 10 yaş üzeridir. her telden insana hitap eden, sürdürülebilirliği ve potansiyeli çok yüksek bir iş türü.

mevcut rakibe oranla lokasyon olarak çok daha merkezi bir konum, daha kullanışlı stüdyo ve eğlenceli oyunlar var.

reklam stratejimizden, platformlara kadar yol haritası komple hazır. fakat bizim bu işi yapmayacağımız artık kesin. ortağımla arayı bulamıyoruz işin de boşa gitmesini istemiyoruz. normalde de mevcut mekan 4 yıldır bende. 4 yıl boyunca çok masraf yaptık, boşa mal sahibine bırakma niyetim de yok. kendi işini kurmak isteyen biri varsa nasiplensin istedim hem.

reklam konusunda bir süre destek oluruz devralacak kişiye. hatta hayırlı olsun olarak ilk 10 grubu ben kendim yönlendireceğim.

mekanın net gideri 15k her ay. kira, faturalar vs dahil. konseptin gideri yok denecek kadar az. bazı malzemelerin yenilenmesi için belki aylık 1000-1500 tl yazabiliriz. konseptin güzel yanı da iş için gider yok. mekana gidiyor aslında sadece gider.

istediğimiz rakamın üstünde bütçesi olan olursa, birkaç keyifli oyun daha önerebilirim. bizim devam etmeyeceğimiz netleşince daha fazla para harcamadık.

çok isteyerek açmak istediğim bir yerdi açıkçası. tasarımcı olduğum için web site tasarımından, iç dizayna kadar çok özenerek hazırladım her şeyi. anahtarı çevirip, bir temizlikle başlanacak iş.

devir için istediğimiz ücret 600.000 tl. bu devirde bu rakama iş kurmak hayal gibi bir şey. yalnızca sıfırdan bir dükkan tutsanız emlakçı, depozit ve peşin kira masrafı birçok ilçede 80-100k ile başlıyor artık. mal sahibi ile sözleşmemiz tüfe ile. üstü bir zam yapamaz.

ilgilenen ciddi kişileri davet ederiz, daha detaylıca anlatırız her şeyi.
3 entry daha
hesabın var mı? giriş yap