şükela:  tümü | bugün
3081 entry daha
  • resim öğrencileri veya kendi halinde çizenler için iş ilanıdır.

kupalara basmak için karakter çizimi yaptırmak istiyoruz. sadece çizim olacak, yalnız dijital olması gerekiyor. chibi, anime veya düz çizim olabilir. boyalı olmayacak. biz boyayıp kupalara basacağız. istediğimiz karakterleri anlaştıktan sonra belirleriz. karakterler muhtemelen bilindik şeyler olacak. detayları birlikte konuşup karar verebiliriz. başlangıç için 10 tane bu şekilde çizim alacağız. daha sonra anlaşırsak birlikte çalışmaya devam edebiliriz.

bir iki örnek ve 10 çizim için fiyat tekliflerinizi duygu@fiyonkdesign.com 'a iletebilirsiniz. nasıl bir çalışma olacağını anlamayanlar da yeşillendirebilir veya mail atabilirler.

*çok uçuk fiyatlar olursa alamayız, öğrenciden hallice geçiniyoruz :)
    ayrıca örnek çizimler herhangi bir yerde kullanılmayacak bu yüzden isterseniz ortasına imza da çakabilirsiniz. sevgiler.

arayışımız hala sürüyor...
  • eskişehirde iş olursa yeşillendirelim. sevaptır.
  • fenerbahçe spor kulübüne deneyimli başkan ve teknik direktör aranıyor. mür: 3 temmuz yönetim binası - istanbul
  • istanbul avrupa taraflarında illustrasyon grafik tasarım ve storyboard tarzı iş yaptırmak isteyenler için bir mesaj yeşili uzaklıktayım.
  • (bkz: #66003527)

daha önce de paylaşmış olduğum ilan için son kez paylaşım yapıyorum. başvuran arkadaşlara teşekkür ederim, müdürüm cv'leri inceledikten sonra başvuran herkese olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacağım. devam eden başvurular için bu haftayı da bekleyeceğiz sanırım

5 kişilik türkiye ve ortadoğu satış ekibimize yardım edebilecek, tercihen ankara'da yaşayan, evden çalışacak, dolar ile maaş alacak bir çalışma arkadaşı arıyoruz. iş tanımı ve ayrıntılı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

http://www.accucoms.com/…-support-and-mkt-menat.pdf

ilandaki tecrübe kısmına çok fazla takılmayın, iş için en önemli kıstas ingilizcenizin çok rahat konuşup yazışabilecek seviyede iyi olması. zira mülakatı müdürüm eyad yapacak.

cvlerinizi ilandaki müdürüme beni de cc yaparak atarsanız sevinirim. mail ile birlikte neden çalışmak istediğinizi ve neler katabileceğinizi belirten 3-5 cümlelik de metin yazarsanız çok şahane olur.

cevabı yukarıdaki linkte yazmayan sorularınızı burdan veya mail atarak sorabilirsiniz.

mail adresim: baris@accucoms.com
  • merhaba, marmara iletişim mezunuyum. istanbul - avrupa yakasındayım, 27 yaşındayım. birkaç internet sitesinde editörlük ve ajanslarda sosyal medya hesap yöneticiliği yöneticiliği yaptım. adwords ve google analytics sertifikalarım var. çeşitli sözlük ve platformlarda reklam yapabilmek için üyeliklerim var. photoshop kullanabiliyorum. intermediate seviyesinde ingilizce biliyorum.

iş arıyorum. özellikle sosyal medya olursa çok iyi olur.

son çalıştığım eski iş yerlerimdeki patronlarım referansımdır. ulaşmak isterseniz ikisinin de telefonlarını, linkedın sayfalarından verebilirim. birisi bir bilişim şirketinin patronudur. kısa sürede öğrenen ve işine sadık biriyim. kesinlikle yüzünüzü kara çıkarmayacağımdan emin olabilirsiniz.

mail: zarpanditce@gmail.com

edit: abim doğuş grubunda üst düzey yönetici. kuzenim mutfak eşyaları ihraç eden bir fabrika sahibi. işim onlara kalsın istemiyorum, yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • yazmayı, araştırma yapmayı ve öğrenmeyi seviyorum. ghostwriter deneyimim var kısa bir süre için. yazdıklarımın aynı işte çalışanlara nazaran daha iyi olduğunu düşünüyorum. onların yazılarında imla ve noktalama hataları olurken, ben hata yapmamaya çok dikkat ederdim. ne yazıyor olursam olayım, bu hep böyle. dönüp dönüp kontrol ederim. fazlasıyla dönüp bakmaktan hatalara karşı körleşme yaşamak dışında bir sorunum yok. o da nadiren. onlar benden belki biraz fazla yazarlardı, ben daha az yazardım ama titiz yazardım. elinizde böyle bir iş varsa, talibim. önceki deneyimimde belli uzunluktaki her bir yazıya euro üzerinden ödeme yapılıyordu, yani bayağı iyiydi... emeğimin karşılığını aldığım güzel bir miktardı, tatmin ediciydi. tatmin edici bir miktar önemli çünkü o belli uzunluktaki yazının üstüne çıkıyordum zaman zaman, sırf yazının bütünselliği ve güzelliği için. uzattığım kısım için ekstra ödeme yapılmıyordu çünkü yazı başı ücret alıyordum ama umursamıyordum da bu durumu. önemli olan iyi olmasıydı çünkü. geri kalan herkes, çoğunlukla kelime sayısını doldurma uğruna saçmalıyordu. kısacası ben işimi güzel yapmayı seviyorum, takdir edildiğimi, tatmin edildiğimi hissettiğim sürece özveriliyimdir.

spesifik olarak bu işi istiyorum. tam zamanlı olarak. çevresi geniş insanlar da okuyor buraları biliyorum, böyle bir işi bana yönlendirebilirsiniz, çok sevinirim. benim böyle bir çevrem yok maalesef.
  • responsive site tasarımlarınızı ve yönetim panelli sitelerinizi yapabilirim.

iletişim: dinar114@yandex.com ya da site içi yeşillendirebilirsiniz.
  • daha önceden de belirtmiştim, izmir'de sigorta sektöründe hizmet vermekteyim.

daha çok sağlık ve yangın sigortaları olmak üzere, sektörün lokomotifi olan oto branşında, mühendislik, hayat, nakliyat ve sorumluluk sigortalarında da çalışıyorum.

kısacası, özel sigortalarla ilgili her türlü konuda profesyonel anlamda destek almak ve beraber çalışmak isterseniz aklınızda olsun. en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışırım.
11 entry daha