şükela:  tümü | bugün
3945 entry daha
  • istanbul ticaret üniversitesi ön kuluçka merkezinde projemizde çalışacak yazılımcı arkadaşlara ihtiyacımız var.
    aynı zamanda projemize ortak olacak ve yatırımcı desteği aldığımızda çalışmaya devam edeceğiz.
    yeri küçükyalıda, e-5 üzerinde ve metro durağına yakın.
    kısa açıklama gerekirse video oynatıcı yazılımı geliştireceğiz.
    6 aylık süre ile tahsis edilmiş olan ofise düzenli devam etmesi gerekiyor.
    öğrenci, yeni mezun veya freelance çalışan arkadaşlar ulaşabilirler.
    arkadaşımız bu süreçte hem projemizle ilgilenir hem de artan zamanında kendi çalışmalarını tahsis edilen ofiste yürütebilir.

detaylı incelemek isterseniz:
    http://tto.ticaret.edu.tr/on-kulucka-merkezi/

fatihunal@gmail.com'dan ulaşabilirsiniz.
  • yurt dışı için türkçe ya da ingilizce çağrı merkezi işlerine açığım... alanda tecrubem çok fazla. uzmanlık -yari ekip ldierligi- olarak görev yapmisligim var. ama türkiye'de değil yurt dışı istiyorum. daha önce malta ve yunanistan ile görüşüp birtakim problemler sebebi ile gidememistim.

yurt içi için ise, daha çok ön muhasebe ve web tasarımı alanında kendimi geliştirmek istiyorum. deneyimin bu alanda sınırlı. ama illallah diyebilirim şu an bulunduğum iş ve konum itibari ile.

mesaj ile ya da mxlpz@hotmail.com üzerinden iletisebiliriz.
  • ülkenin geldiği hali gösteren ağ. çoğu grafiker yada metinci olan, bütün ümidini kaybetmiş bir sürü işsiz birbirinden iş istiyor. 4000 kişi yazmış bide bu başlığa. hepsinin nasıl bir psikolojide olduğunu tahmin edebiliyorum. bu arkadaşları bu hale düşürenler utansın.
  • 3.5 yıllık java developerim, java 8 vb bilimum yeni teknolojileri oldukça kullanmaya çalışıyorum, yurtdışında iş arıyorum, ilgilenenlerle cv paylaşabilirim.
  • ıstanbul galatadaki ofisimize, ofis düzeni ve telefon trafiğini yönetecek sekreter arayışımız devam ediyor. mesai haftada 6 gün.
  • iş güvenliği malzemeleri (kkd) edinebileceğiniz bir alışveriş sitemiz var.

ürünlerimizi çalışma hayatında sık maruz kalınan risk ve tehlikelere göre gruplayarak, ihtiyacınız olanı rahatça seçebileceğiniz ürün filtrelerimiz mevcut. aynı zamanda canlı destek için hazır bulunan iş güvenliği uzmanımıza ürün seçimi ile ilgili istediğiniz soruyu sorabiliyorsunuz.

ayrıca iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili yayınlarımızı paylaştığımız bir blogumuz var. blogda genellikle iş güvenliği ekipmanlarının çalışma alanındaki risk ve tehlikelere göre seçimi ile ilgili okuyucuyu yönlendirmeyi amaçlıyoruz.
  • istanbul çevresinde (şile-körfez) yatırımlık kelepir arazilerim var portföyümde, ekstrem fiyatlar olmadan hizmet veriyoruz.
  • yurtdışında bir dijital ajansım var. işimizi çok düzgün ve disiplinli bir şekilde, sanki müşterimizin bir departmanı gibi davranarak (proje yönetimi programları aracılığıyla) yapıyoruz. 7 ülkeden müşterimiz var. birlikte çalışmak için iletişime geçen birçok firma olsa da biraz da güncel euro/tl paritesinden dolayı türkiye'den müşterimiz henüz yok.

eğer ciddi bir online pazarlama bütçeniz varsa kar ettiriyoruz her şekilde, aldığımız parayı yaptığımız optimizasyonlardan çıkarıyoruz. tabii küçük bir bütçeniz varsa her türlü zarara girmiş olursunuz :)

burası önemli:
    ayrıca bir ürününüz varsa ve yurtdışı pazarlara (özellikle almanya, ingiltere ve amerika çok cazip) açılmak istiyorsanız lokalizasyon, marketplace'lerde yayınlama ve performans takibi, yerel dilde reklam ve sosyal medya yönetimini/reklamlarını yapıyoruz. özellikle bazı ülke pazarlarına girmek demin bahsettiğim pariteden ötürü çok avantajlı. size ihracat ve lojistik kısmını halletmek kalıyor.

son bahsettiğim hizmetin temel hali (2 hizmet) için sadece bir junior-senior arası dijital pazarlama çalışanı maaşını gözden çıkartmak gerekiyor. kar marjı yüksek ve yurtdışında satabilecek bir ürününüz varsa, bu hizmetlerin hepsini yapacak bir çalışan bulunamayacağı için değecektir diye düşünüyorum.
  • ulusal bir gazetenin web sitesinde dijital pazarlama uzmanı olarak çalışıyorum. google adwords ve analytics sertifikalıyım. (e-ticaret siteleri hariç) adwords hesabınızı yönetebilirim. 1000 tl talep ediyorum. ilgilenenler mesaj atabilir.

ilk ay deneme yapabiliriz. denemeyi yarı fiyatına yaparım. memnun kalınırsa devam ederiz.

sözlük dışı: mr.sevilir@hotmail.com
  • metal dekor ürünleri(tablo, saat v.s) üretimi üzerine bir iş kurmayı düşünüyorum. bu konuda iş yapmayı düşünen ve tasarım programlarına hakim arkadaşlar ile görüşmek isterim.

lokasyon: istanbul anadolu yakası
2 entry daha