şükela:  tümü | bugün
4690 entry daha
  • yaz sezonu için bodrum'da gelirim hem tatilimi yaparım hem motorla (a2 ehliyet şart) paket servis yaparım diyen arkadaşlar varsa yeşillendirebilirler. kalacak yerimiz mevcuttur..
  • inşaat mühendisliği öğrencisiyim iyi bir firmada staj ve
    erzurumda yaşayan inşaat mühendisi varsa yanında dönem içi çalışacak iş arıyorum.
  • adwords'le tıklama başı 2, 3 kuruş gibi rakamlarla dönüşüm oranı çok yüksek kampanyalar yapabiliyorum. google'un bu konudaki sertifikalarının hemen hepsine sahibim. kıdemli yazılım uzmanı olarak güzel bir şirkette çalışıyorum. adwords'ü iş dışı boş zamanlarımı değerlendirmek ve bu konuda daha da kendimi geliştirmek için düşünüyorum.
  • mütercim tercümanlık öğrencisi son sınıfım. yazılı ve sözlü çeviri yapabilecek konumdayım. yazlık bölgelerde de yabancı dilim sayesinde hazirandan sonra çalışabilirim ilginize teşekkürler :)
  • 1 adet ekşi sözlük hesabına ihtiyacım var.
  • yeni mezun psikoloğum.
    %100 ingilizce psikoloji bitirdim.
    aynı zamanda yakında açıköğretim sosyoloji de bitecek.
    kadıköyde yaşıyorum, bu civarlarda iş arıyorum.
    öncelikli ilgilendiğim alan endüstriyel psikoloji olduğu için şirketlerin ik bölümleri olursa çok sevinirim. olmazsa psikolog olarak çalışabileceğim her şeye açığım.
  • bir dil okulunda ingilizce öğretmeni olarak part time (çoğunlukla haftaiçi akşam, ve haftasonu) çalışıyorum.

ama tahmin edeceğiniz üzere, yetmiyor, kazancımı ailemle de paylaşıyorum, hafta içine bir iş daha sıkıştırmak istiyorum. ne istiyorum? içerik editörlüğü olabilir, ya da bunun gibi uzaktan online yürütebileceğim bir iş de olabilir. umarım yardımcı olabilecek biri çıkar.

ikamet: bursa

firma istanbul'da olursa arada bir gelme imkanı da yaratabilirim diye düşünüyorum
  • selam. güneş enerji sistemi ile alakalı bir bilgilendirme yapacağım.

2006 yılında almanya'da kurulan bir enerji firması birçok avrupa ülkesinin yanı sıra türkiye'de de faaliyet göstermekte olup orta ve büyük ölçekte güneş enerjisi santrallerinin planlanması, kurulumu ve bakımı gibi hizmetler vermektedir.

tüm ticari kuruluşlar, kanunda yapılan yeni düzenleme ile çatılarına kurabilecekleri güneş enerji santrali ile kullandıkları enerjiyi üretme imkanına kavuştu. sektöründe lider olan firma, uzman ekip ve donanımıyla şirketlere tüketeceği enerjiyi güneş enerjisi ile üretme yönünde destek vermektedir. bu sayede, firmaların enerji maliyetleri sıfırlanmaktadır.

bu sistem hes'ler gibi çevreye zararlı veyahut res gibi ilk yatırım maliyeti yüksek, bakım masrafları yüksek değildir. ve yatırım alanında neredeyse herhangi bir sınır yoktur, devreye alma süresi de res'e göre oldukça kısadır.

peki neden ges, ilk yatırım maliyeti oldukça düşük, bakım masrafları ekonomik, devreye alma süresi kısa ve güneş kullanılmakta, çevreye bir zararı bulunmamakta.

kendi elektriğinizi üretebilir, her ay binlerce lira ödediğiniz faturalardan kurtulabilirsiniz.

detaylar için yeşilimi yakabilirsiniz, sözlük okurları için adviser9@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.
  • tekrardan selam.

tüm çorap ihtiyaçlarınızı karşılıyorum arkadaşlar. toptan/perakende iki türlüde çalışabiliriz. ihracatınıza yardımcı olabilirim. çorap ihtiyacınız varsa, bana ulaşabilirsiniz..

sözlük dışı: adviser9@gmail.com
  • bir ürününüz var ve bu ürünle ilgili teşhir standı mı yaptırmak istiyorsunuz?

ihtiyacınıza yönelik çalışmaları biz yapıyoruz...

örneklendirecek olursak, bir cips ve yahut bir kuruyemiş üreticisi için elzem olan o ürünlerin teşhir olacağı standları biz yapıyoruz... aynı şekilde bu örnekler arttırılabilir de, çorap, bira, asitli içecekler, enerji içeceği gibi aklınıza gelebilecek çoğu ürün için bu standları üretiyoruz...

bu konuda ihtiyacı olan arkadaşlar yeşillendirebilirler, çalışmalarımız ve detaylarını konuşabiliriz.

sözlük dışı: adviser9@gmail.com
18 entry daha