şükela:  tümü | bugün
4180 entry daha
  • prim usulü ile nazar boncuğu kolye ve organik gülsuyu satışı bayilik verilecek..
    ozguna@yandex.com
  • en az %10 kar marjı ile fantezi iç giyim ve plaj ürünleri bayiliği vereceğiz. stok srounu yok siz satın biz göndeririz.

nobrans@outlook.com.tr
  • acil iş arıyordum şimdi daha acil olarak arıyorum.

yeni mezun metalurji ve malzeme mühendisi

istanbul avrupa

- ingilizcem orta seviye
    - iyi derece office programları (söylememe gerek yok ama bulunsun)
    - başlangıç / orta seviye solidworks biliyorum
    - üretim, satış, kalite kontrol bölümümle alakalı her işe varım
    - evden yapılabilecek işler de olabilir
    - plastik maket / model yapmışlığım var, elim hassas işlere yatkındır
    - amatör de olsam fotoğrafçılık işleri de olabilir
    - tecrübem yok ama site işleri, içerik falan yazabilirim

yeşillendirin veya tahtadantufek@gmail.com
  • yaptığımız organizasyonların(festival, partiler vs) daha geniş kitlelere yayılmasını sağlamak amacıyla etkinlikleri sosyal medya üzerinden yayabilecek, satış için yönlendirmeler yapacak arkadaşlar arıyoruz. öyle müthiş profesyonel olmaları ya da bilmem kaç bin takipçili olmaları gibi keskin şartlar yok. ha olsa daha da güzel olur tabi. tamamen boş vaktinizde orada burada etkinlikleri yayacaksınız, yönlendirdiğiniz kişi başına da payınızı alacaksınız efendim. yeşillendirmekten çekinmeyiniz.
  • düğün fotoğrafçısı
    altı yıldır moda fotoğrafçılığı yapıyorum. katalog, ürün fotoğrafçılığı uzmanlık alanım lakin eskisi kadar iş gelmediği için düğün fotoğrafçılığına da geçiş yapmam gerekiyor. en azından başlangıç için uygun fiyatlı çekimler yapabilirim. sadece istanbul. sözlük dışı iletişim : erkangon@mail.ru
  • iş hayatının, trafik ve kalabalığın, kayırmacı istihdam politikalarının ve siyasetin gölge düşürüp kirlettiği her şeyin getirdiği psikolojik yükten sıtkı sıyrılmış, özgür, girişimci ve açık düşünen, sanatına güven sahibi biri olarak, dijital devrime sırtını vermek suretiyle freelance iletişim profesyoneli unvanıyla daldığım ilanlardır.

evet, freelance ulan, free ulan, özgürüm ulan artık! :)

elimden ne gelir? bakın açık söyleyeyim; 10 parmağımda 10 marifet yok, öyle elimden her şey gelir deyip göz boyayamam, bu benim kendine karşı dürüstlük ve saygı ilkelerimle çelişir. ama yaptığım, bildiğim, yetenekli ve deneyimli olduğum alanlarda da feriştahına nal toplatırım afedersin.

ne gelir elimden, küfede neler var? buyrun:

- editörlük
    - yazarlık
    - ingilizce-türkçe çeviri (ama tercümanlık gibi değil, bir metni ingilizce'den türkçe'ye çeviririm ve çeviri esnasında diller ve kültürler arasındaki fark nedeniyle oluşabilecek her türlü anlam bozukluğunu da edebi ve ilhami dokunuşlar ile ıslah edip anlamlandırırım, ki bence bu da bir zanaattir.)
    - seslendirme, radyo ve tv, sesli kitap etc.
    - sunuculuk, muhabirlik
    - iletişim danışmanlığı ve eğitimi (grooming, topluluk önünde konuşma vs. şeyler)

ben kim miyim? hmm.. şu kadar söyleyeyim; yüksek lisansım var ve çalıştığım, hizmet verdiğim bazı markalardan biri sektöründe youtube ve tüm sosyal medyada dünyada en iyi reach'e sahip marka ve hemen hemen tüm türkiye'nin tanıdığı bazı kimselerin duyurularını, sosyal medya paylaşımlarını, ortamlarda, kürsülerde yapacakları konuşmaların talking pointlerini falan yazıyorum. sanırım bu cüzi detaylar kafidir :)

sözlük dışı iletişim: vincenzohacelli@hotmail.com
  • erzincan'ın iliç ilçesinde bir altın madeninde 8-10 ay çalışacak raporlamaya yardımcı olacak ve ekiptekilere ingilizce öğretecek ingilizce öğretmeni aranıyor. ilgilenen varsa cv'sini alırım.

bu vesileyle öğretmenlerimizin öğretmenler gününü de kutlarım. umarım daha iyi şartlarda çalışırsınız.
  • acil mimar aranıyor
    yer: çanakkale
    ilgilenen arkadaşlar yeşillendirsin