şükela:  tümü | bugün
3238 entry daha
  • sualtı dünyasını keşfetmek ve dalış eğitimi almak isteyenler için istanbul merkezli dalış okulumuzda profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde kurslar verilmektedir.

www.turkishdivers.com
    irt: 0212 669 4 669
  • sanat tarihi mezunuyum.
    bir sene sanat galerisi asistanlığı tecrübem ve 2015 contemporary istanbul'da çalışmam var. sanat galerileri, müzeler ve kültür sanat sektörü dahili ve haricinde çalışabilirim.
    sektörümdeki pozisyonlar 4-5 yıl deneyim istiyorlar ve bu yüzden 2 senedir iş arıyorum.
    sözlük dışı : vincentwine@windowslive.com
  • çorum‘un bayat ilçesinde bulunan taş ocağımıza daimi teknik nezaretçi arayışımız vardır.
    irtibat: mehmet arslantay; 0534 030 00 33
    ----------------------------------------
    amasya-tasova‘ daki tahkimat işi için daimi nezaretcilik yapacak maden mühendisi aranmaktadır.
    irtibat: 0544 863 68 61
    -----------------------------------------

firmamızın ankara şubesinde çalıştırılmak üzere ytk eğitimi
    almış maden mühendisi aranmaktadır.
    irtibat: ik@mosk.com.tr
    ------------------------------------------

firmamızın adana şubesinde çed konusunda yetiştirilecek,
    firmamızın projelerinin kurumlar arası iş takiplerini yapacak ve
    koordine edecek, aktif araç kullanabilen maden
    mühendisi aranmaktadır.
    irtibat: ik@mosk.com.tr
    -------------------------------------------
    berkut madencilik çankırı-şabanözü yeraltı krom ocaklarında çalışacak, şantiyede kalacak, odanın belirlediği ücretle değerlendirilecek
    3 adet vardiya mühendisleri aranmaktadır.
    irtibat: bayram alev; 0533 435 38 88 / edizziya@hotmail.com
  • ekran işleri'ne ait yeni projelerde yer almak üzere deneyimli project manager, ıos ve android front-end developer arıyoruz.

başvurularınızı ali.atalik@ekranisleri.com adresine bekliyoruz.
  • ankara-gölbaşı'na bağlı bir köyde(mahalle oldu artık) bahçe evimiz var. yatılı kalacak, evli, bağ-bahçe işlerinden anlayan, ufak tefek ev işlerini halledebilen(elektrik-tesisat vs), köpeklere ve tavuklara bakacak, eşi ev işlerine yardımcı olacak(temizlik-bulaşık) bekçi arıyoruz. maaş+sigorta, kışın kömürü alıyoruz. kira yok, elektrik-su faturası yok. tek masrafı kendi telefon ve mutfak giderleri. gazeteye ilan versem 50 tane at hırsızı geliyor, birde burayı deneyelim bakalım !
  • bu ağa olan inancım yaptığım 10'a yakın deneme sonunda %100 sarsılmıştır.

üstelik bu denemelerin çoğunluğunu iş veren diğer kısmını da hizmet veren olarak gerçekleştirdim.

başka platformlardan zaten personel ihtiyacı ve hizmetlerimizi yönetebildiğimiz için açıkçası bu kanalı sadece test etmiş oldum.

ancak;
    - görece eli kalem tutan,
    - kendini ifade edebilen,
    - iş alma, yapma, verme, siyasi söylem, analiz konusunda mangalda kül bırakmayan, beşeri ilişkiler konusunda kodummu oturtan bunca kişinin arkasında bu kadar yetersiz, başı boş bir kitle olduğunu görmek beni üzdü.

bu bozulmanın son 10 yılda daha da korkunç hale gelmiş olmasının ise tesadüf olduğunu düşünmüyorum.

umarım herkesin, karşısındakinin zekasını kendi zekasından küçük görmediği, iş yapış şeklini, hayata bakış açısını daha diğer herkesten önemli görmediği, huzurun ve dengenin çoğu zaman paradan bile daha önemli olduğunu anladığı, sorumluluk denen duygunun sadece belli yaştaki insanların değil hepimizin ortak noktası olduğunu anlayacakları güzel günleri görebiliriz.

yoksa bu saygısız ortamda bugün bizim yarında sizlerin işleri çok zor gençler :)
  • bir üniversite işi için fotoğraf çekiminde model olacak(yüzü pek görünmeyecek) bir kadın arkadaş arıyorum, fotoğrafın detayları ve ücret için mesaj atın veya saritele23@gmail.com'dan maille ulaşın.

lokasyon istanbul anadolu yakası.