şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
8806 entry daha
  • izmir'de ikamet eden yeni mezun, son sınıf yazılım mühendisliği/bilgisayar mühendisliği bölümü veya benzer bölümlerle ilgili olan yeni takım arkadaşları aramaktayız.
    paylaştığım bağlantıdan başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

https://definexconsulting.applytojob.com/…ymvv7pmap
  • autocad, photoshop, illustrator, corel draw ve dreamweaver programlarını biliyorum. kendime yetecek kadar web tasarımda da bilgi sahibiyim. şu anda leş bir yerde çalışmaktayım bu yüzden kendimi daha fazla geliştirebileceğim ve mutlu olabileceğim bir iş arıyorum.

istanbul avrupa yakası..
  • iş arayan izmirdeki arkadaşlar için;
    izmir'de yaşayıp hemşire olan iş arayan arkadaşlar. mesaj yolu ile iletişime geçerlerse yardımcı olacağım.
    izmir'de yaşayıp ingilizce,almanca,rusça,arapça dillerinden birini bile bilen ve elinde belge olan arkadaşlar da ulaşırsa kendilerine ek iş veya sürekli bir iş bulma konusunda yardımcı olabilirim.

mesaj yolu hep açık. sözlük dışı için telegram @arsivciadam hesabından ulaşabilirler.
  • dünya devi bir enerji şirketinin türkiye distribütörü olarak evinize, iş yerlerinize, stadyumlarınıza, fabrikalarınıza ve varsa 1000 odalı saraylarınıza her ölçekte kesintisiz güç kaynağı temin edebilir ve kurulumunu gerçekleştirebilirim. elbette “ben anlamam bu işlerden, bana lazım ama ne lazım?” diyorsanız keşif de yapıyoruz.

bitti mi? bitmedi.

bakım sözleşmesi dahilinde uzman teknik ekibimle periyodik bakımlarınızı yapabilirim.

bitti mi? yoo.

akü ve tüm yedek parçaları da temin edebilir ve montajını sağlayabilirim.

ben şahsen enerjiniz hiç kesilmesin istiyorum. enerjiye ihtiyacınız varsa yeşillendirin.

parayı kastetmiyorum. onu sonra konuşuruz.

ayrıca şirketimin bir diğer ana faaliyeti ise 360 bilemedin 365 hadi seni mi kırıcam 370 derece iletişim. tamam lan işte reklam ajansıyız. üff nebçim ajans hem de! onu da koyayım buraya. aklında bulunsun.

(bkz: #101635564)

tamam şimdi oldu. hadi görüşürüz...
  • antalyada olan arkadaşlar için ;

e-ticaret sistemine ürün girişi ve takibini yapacak
    google adwords ve reklam bütçesi yönetebilecek
    şirket sosyal medya hesaplarını kontrolünü ve takibini yapacak

takım arkadaşı arıyoruz.ilgilenenler mesajla ulaşabilirler bana.
  • kurye olarak çalışmak istiyorum. kocaeli/izmit çevresindeki kurumsal kargo/kurye firmalarında çalışabilirim.
  • yakın bir kadın arkadaşımın ricası üzerine iş arayışını paylaşmak istiyorum.

"bodrum içerisinde uzun vadeli çalışabileceğim düzenli bir iş arıyorum. maliye lisans mezunuyum. 24 yaşındayım. mali müşavir ofisinde staj ve faktoring şube operasyon sorumlusu olarak çalıştım. ayrıca yaklaşık 1 yıl bilindik bir tekstil mağazasında satış danışmanlığı yaptım. b ve a1 sınıfı ehliyetim var. banka ve finans,muhasebe,faktoring operasyon alanında/alanına yakın işlerde çalışabilirim."

teşekkürler sözlük!
  • fabrikamızda üretimini yaptığımız; ahşap, demonte, dezenfektan standı için yurtiçinde ve yurtdışında satış ağı arıyoruz.
  • şahsi aracıyla yakında ankara'dan antalya'ya gidecek olan var mı? bir kedi sahiplendirdik, antalya'ya göndermek istiyoruz, şartlarını belirterek yardımcı olmak isteyen arkadaşlar yazabilirler mi? sonuçta bu da bir nakliye işi. teşekkürler.
  • web sitemizin satış ortaklığı programına katılarak sebep olduğu satışlardan komisyonlar kazanacak, sosyal medya çevresi geniş (whatsapp, telegram, twitter, facebook, vs...), 20 takım arkadaşı arıyoruz.

katılımcıların tamamına 20 tl bonus ödemesi yapılacaktır.

sözlük dışı iletişim : wjobs84@gmail.com
1 entry daha