şükela:  tümü | bugün
5806 entry daha
  • konfeksiyonla ilgilenen varsa bana ulaşabilir mi?

piyasa araştırması yapıyoruz. özel tasarımlarımızı ilk etapta tişört olmak üzere çeşitli ürünlere baskı olarak uygulamak istiyoruz. maliyeti çok yüksek olmazsa eğer fason çalışmayı tercih edeceğiz. halihazırdaki kalıplarınızı bizim ürünlerde de kullanabilirsiniz. değişecek tek şey baskı şablonu olacaktır.

deneme amaçlı 100 seri gibi bir rakamla başlayacağız. ilgililer yeşillendirebilir.

not1: yeşil çaylaklara da açık.
    not2: deneyim paylaşımına da açığız.
  • kağıthanede dükkanım var. fırın açmayı düşünüyorum. fırın ustası varsa yeşillendirsin detayları konuşalım
  • bilkent ingiliz dili ve edebiyatı bölüm üçüncüsü mezun oldum. ingilizce çeviri ve proofreading işi yapabilirim, lütfen yeşillendirin. yayıncılık tecrübem de var ayrıca indesign biliyorum, mizanpaj, redaksiyon, editörlük işleri de yapabilirim.
  • spss işlerinizi yapabilirim.
  • belki bi umut diyerek buraya da başvurmakta fayda var.

tarih mezunuyum, yüksek lisansım bitti doktora öğrencisiyim ancak kişisel nedenlerden dolayı dondurdum. aynı zamanda aöf sosyoloji okuyorum dolayısıyla devam zorunluluğum yok.
    orta seviyede ingilizcem var , osmanlıca diyemiyorum çünkü lisanstan beri yıldızımız barışmadı.
    formasyonum var ama daha önce öğretmenlik yapmadım.
    daha önce srm danışmanlık bünyesinde ankara -niğde otoyolu projesi sed raporu saha çalışmasında anketör olarak çalıştım. gerek annemin eczacı olması gerekse genetik hastalıktan dolayı ilaçlarla haşır neşirim .

tatmin edici bir cv değil biliyorum ancak bugüne kadar sınırlarımı yeteneklerimi tam olarak değerlendireceğim bir işte çalışmadım. ama artık 27 yaşındayım ve işe ihtiyacım var
  • burda trabzonlu kimsecikler yok mu yardımcı olacak. hep belli başlı büyük şehirler yazılıyor.
  • bu firmanın hiçbir ilanına başvurmasın kimse özellikle kadınlar.
    https://www.eleman.net/…-asistani-sekreter-i2421237
    (bkz: şule çet cinayeti) çağatay olacak denen karaktersizin firmasıdır.
  • yer: bursa

sektör: makina tasarım-üretim ve robotik kaynak çözümleri- ana sanayi

pozisyon: planlama yön. (kadın aday)

üretim planlamada deneyim sahibi, erp-crm kullanabilen (firmada kullanılan sistemle ilgili eğitim verilecek), talaşlı imalat, mekanik ve elektrik montaj alanlarında fabrika içinde sürekli iş takibi yapacak, ticaret servisinin verdiği iş emirlerinin ön planlamasını ve sürecini takip edip yönetime raporlayabilecek, düzenli maliyet çalışması yapıp maliyet farklarını üretim adımlarında teşhis edebilecek, çalışanların performans ölçümlerini hazırlayıp raporlayabilecek çalışma arkadaşı arıyoruz.

özellikle fabrika içi üretim tecrübesi ve teknik resim bilgisine sahip, makine-endüstriyel elektronik alanlarında teknik öğretmen-yüksek okul mezunu olması tercih sebebidir.
  • şu sıralar,

https://eksiup.com/1676bf974482

linkinde yer alan malzemeden,

3000 adet
    2 metre olculerinde
    41*21mm ve 41*41mm olculerinde

urun aradigim

agdir.

ilgilenenlerin, buradan veya cmteknik@yandex.com adresinden tekliflerini iletmeleri rica olunur.
  • ekmek çıkıyorsa bu başlıktan kullanayım ben de.
    freelance seslendirmenim, ses oyunculuğu yapmaktayım.

yeşillendiriniz.
    sevgiler.
3 entry daha