şükela:  tümü | bugün sorunsallar (2)
6052 entry daha
  • tanıdık hırsız arıyorum gerekirse sigortali işe alacağım.

evin anahtarını sürekli ya içeride unutuyorum ya kaybediyorum. çilingire 100 tl vermekten helak oldum. adam 2. arabayi alacak. bir hırsız kankim olsa yari fiyatina anlaşırız.
  • c++ bilgisi orta düzey veya üstü, reverse engineering nedir bilenler yeşillendirsinler evinizde çalışabilirsiniz.
  • veri bilimi alanında yetiştirmek üzere çalışan arayışı olanların yeşillendirmesi rica olunur.
  • herhangi bir programlama dilinde orta/iyi seviyede olan arkadaşlara ek gelir sağlayabilirim. zaman zaman üniversite öğrencilerine ait ödevler için iletişime geçeceğim. kesinlikle büyük ücretler düşünmeyin. iş aradığınız süreçte boş beklerken ufak bir şeyler kazanmak isteyenlere hitap ediyorum.

yukarıdaki şartları uygun bulan arkadaşlar hangi dillerde hangi seviyede olduğuyla ilgili mesaj atabilirler.
  • - pop, rock, edm tarzlarında beste arayanlar
    - bestelerine aranje yaptırmak isteyenler
    - parçalarına mix ve mastering yaptırmak isteyenler
    - reklam muziği arayanlar
    - youtube'daki videolarına müzik arayanlar
    - söz yazdırmak isteyenler

yeşillendirebilirler.
  • elinde hazır daha onceden yazdıgı oyun olan kişiler aranıyor, oyunn farketmez.

mortal combat olur, kafa topu gibi olur vb vb.
  • merhabalar, grafik tasarımcıyım. grafik tasarım işleri ile birlikte özel olarak uygulama arayüz/logo tasarımı ile de bir süredir ilgilenmekteyim. ilgilendiğim ve çalışmak istediğim/sevdiğim bir tasarım türü olduğu için fiyatlandırma anlamında uygun fiyata çalışabiliriz. hatta projeye göre ücret yerine ortaklık da kabul edebilirim.
    bu yönde bir ihtiyacı olanlar için bir yeşil uzaklıktayım.

portfolyoma bu adresten ulaşabilirsiniz.
    sözlük dışı iletişim için: freerepublic@outlook.com

teşekkürler.
  • ankara’da her seviye matematik ve istatistik dersleri veriyorum. online da dahil. doktora yapıyorum. ilgilenenler mesaj atabilir.
  • kocaeli üniversitesi - metalurji ve malzeme mühendisliği mezunuyum , askerliğimi de yaptım . tüm taliplerime açığım . vallahi evde kaldım ve artık canımdan bezdim . al beni !
  • kendi işim için uluslararası lisanslarımı beklemekteyim. bu arada boş kalmamak adına firmanızın destek departmanlarının gelişimi ve ik konusunda yardımcı olabilirim.

8 yılı aşkın ik tecrübem var. 3 yılı yurtdışında ve çok uluslu şirketlerde giriş pozisyonundan bölge müdürlüğüne kadar ilerledim.

farklı ülkelerde (fiji'den japonya'ya) farklı projelerde çalışma fırsatım oldu(okyanusun ortasında ada da hotelde kurulumdan sourcing'e kadar). 1 yılın 5 ayı full time kalan zamanı part time olarak bu ülkede kimsenin sağlayamayacağı know-how ve ilerlemeyi firmanıza transfer edebilirim.

örnek konular: bölgesel ik yönetimi kuruluşu, online ik yönetimi, ik risk yönetimi, politika revizyonu, performans sistemleri uygulaması (360'dan 90'a artık ne istiyorsanız), işe alım stratejileri gibi.

info@center-link.com
10 entry daha