şükela:  tümü | bugün
3459 entry daha
  • bir şirkette ya da spor klüplerinde tercümanlık,çevirmenlik işi arıyorum.

eğitim: yüksek lisans.

çok iyi derecede ingilizce-lehce (polonyaca) ve almanca biliyorum.

sözlük dışı iletişim : coskun_443@hotmail.com
  • bir allahın kulu bana japonyada ya da kanada da iş bulma konusunda rica ediyorum yardımcı olsun.

6 senedir makine mühendisim bunun 4 senesi enerji sektöründe -proje mühendisliği + saha mühendisliği - 2 senesi de havacılık sektöründe - imalat , imalat süreç yönetimi ve mekanik tasarım - geçti.

ingilizce profesyonel yetkinlik düzeyinde, fransızca ileri düzeyde, basit seviyede de ispanyolca bilmekteyim.

eğitim olarak da yüksek lisanslıyım.
  • üniversite lisans mezunu,
    20 yaşını aşmamış,
    en az 10 yıl iş deneyimi olan,
    askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aranıyor.

asgari ücret + yol + su

şaka bir yana finans yazılımları sattığım için bana ön muhasebe elemanı soruyorlar.

varsa muhasebe bilgisi olan ulaşsın.

lokasyon izmir.
  • evden çalışabileceğim iş arayarak katıldığım ağdır. ingiliz dili ve edebiyatı mezunuyum.
  • izmirde(manisa da olabilir) teknik destek veya satış mühendisliği işi aramaktayım, 2 yıl teknik eğitim uzmanlığı, 2 yıl teknik satış mühendisliği tecrübem var. izmirde ikamet imkanım mevcuttur, yaş 28.
  • selamlar,

herkese kolay gelsin.

freelance grafik tasarımcıyım.

logo, kurumsal kimlik, illüstrasyon, afiş, banner ve bilimum grafik tasarım ihtiyaçlarınızı profesyonel biçimde karşılayabilirim.
    özellikle sosyal medya tasarımı konusunda birçok ünlü markaya tasarım yaptım.

sözlük güllerinin mesaj, sözlük okuyucularının mail atması yeterli.

hoşçakalın.

pushdastart@gmail.com
  • yaz dönemi için yazılım geliştirme stajyeri arıyoruz, sonrasında devam kararı karşılıklı memnuniyete bağlı.

detaylar ve başvuru bu adreste:
    https://www.yenibiris.com/…donemsel-is-ilani/750124
  • e-ticaret sitesi kurmak isteyenlere, işin boyutu ile uyumlu olacak şekilde, uygun fiyat ile yardımcı olabilirim. ister migrate etmek istiyor olun, isterseniz sıfırdan başlayacak olun a'dan z'ye tüm süreçlerinizde yardımcı olurum...

iletişim: tugbab@gmail.com
  • yetkili serviste çalışmak üzere boya teknisyeni aranıyor. tüm boya çeşitlerini hazırlayabilmeli (opak, su bazlı, sedefli)

bölge: bağcılar, küçükçekmece, ikitelli, başakşehir vs.
  • şirketimizi silikon vadisine (palo alto, mountain view) bölgesine taşıyabilmek için yatırımcılar aramaktayız. yatırım yapmayı düşünen kişiler amerikadaki şirketimize yatırım yapacaktır ayrıca uzun vadeli düşünülmesi gerekmektedir, kısa vadede gelir getirisi beklenmemelidir.

eksicrack@gmail.com
14 entry daha