şükela:  tümü | bugün
3329 entry daha
  • büyük bir ulusal gazetenin internet sitesi.
    seo haberleri yazılacak, gündem haberleri seo'ya uygun düzeltilecek.
    tecrübeli olması gerek. yeşillendirin konuşalım.
  • enerji üzerine yüksek lisans yapıyorum. şuan çalışıyorum ama yeniliklere açığım. öte yandan fikri olan varsa enerji üzerine yeşillendirin değerlendirelim, konuşalım.
  • çok iyi arapça konuşan, tercihen ilahiyat mezunu iş ortağı arıyorum. tarikat kurup parayı bulacağız. kendisi seyyid bilmemkim hazretleri olarak posta oturup sohpet falan edecek.
    başka türlü olmayacak bu iş.
  • ofisboy arıyoruz.

aranan özellikler, iyi derece şoför olmalı, bide zeki olursa dadından yenmez.
    yaş - 25, mayış ( tamamını bankadan! elden mayış veren bütün patronların suratına sıçayım )+tikıt+aylık akbil,haftasonu çalışma yok, resmi tatil, bayram, seyran, arefe yok, yok derken yani çalışmıyoruz. istanbul/mecidiyeköydeyiz.

danteninbamteli@yandex.com.tr
  • 6 mayıs 2017 tarihinde ankara'da düğün için gimbal vs. tarzı kamera ile düğün video-hikaye çekimi yapmak isteyenler yeşillendirirseniz sevinirim. fotoğraf çekimi de olabilir detaylı konuşuruz.

sözlük dışı iletişim: alijano@gmail.com

not: ankara dışı gelecek olanlara kalacak yer ayarlanır.
  • webtures dijital melek yatırımcılık tecrübesi olan arkadaş varsa bir sunum yapmak için davet aldım, nasıl yapılır nasıl içerik hazırlarım diye düşünüyorum, yardımcı olmak isteyen arkadaşlar varsa ortak da olabiliriz.
    mesajlarınızı beklerim.
  • itü mezunu uçak mühendisiyim, tai thy gibi büyük firmalarda çalıştım. şu anda çalıştığım işten memnun değilim, gelecek tüm tekliflere açığım.
  • ankara'da yaşayıp bugün saat 16:00 - 17:30 arası bi paketi vereceğim adresten alıp aşti'de otobüse verecek cengaver varsa çok mutlu olurum.
  • ınternet sitesi yapacak arkadaşlar arıyoruz.

bunun dışında app/uygulama yapan arkadaşlar da kontağa geçebiliriz.
  • istanbul üniversitesi mezunu, televizyon reklam rezervasyon sektöründeyim, daha farklı bir sektörde iş arayışı içerisindeyim. bulunduğum şehir istanbul... yardımcı olabilecek var ise yeşillendirsin.
9 entry daha