şükela:  tümü | bugün
5435 entry daha
  • reklam, içerik, dijital pazarlama, sosyal medya ama daha çok seo üzerine kendimi geliştirebileceğim bir iş arıyorum ajansta stajyer olarak başlayabileceğim.

youtube veya medya işleri de dahil.

istanbul teknik üniversitesinde mimarlık fakültesinde öğrenciyim ama bu alanlarda kendimi geliştirmek gerçekten istiyorum.

mesaj kutumu yeşillendirirseniz pek güzel olur.
  • uygun fiyata her türlü seslendirme yapılır.
  • ingilizce konusunda yetkinliği olan, özellikle ielts sınavında 6.5 -7.0 bandına öğrenciyi çok rahat ulaştırabilirim diyen kişiler varsa, detayları konuşabiliriz.
  • psikolojik danışmanım.yakın tarihteki olumsuz gelişmelerle birlikte işsizlik konusunda tecrübe sahibi oldum ne yazık ki. ne yapacağım nereden başlayacağım konusunda karar vermekte zorlanıyorum. iş veya önerileri olanların mesajlarını bekliyorum
  • orta veya ileri düzey ingilizcesi olan 21+ kişilere ihtiyacımız var. toplamda 30-40dknızı ayıracağınız bir iş. bilgisayardan anlayan, mühendislik öğrencisi ya da mühendis kişiler olursa daha iyi olur ama böyle bir zorunluluk yok. tek seferlik bir sadece profil doldurmalık bir iş. ilgilenenler özelden ulaşırsa kendilerine ayrıntılı anlatacağım whatsapp üzerinden yapılması gerekenleri.

ücret: 50$

kontenjan sınırlı olduğu için öncelik ekşi yazarlarına verilecektir ama yine de ulaşmak isteyenler için.

aduk46@gmail.com