2059 entry daha
  • üni okuyorum yaz için iş arıyorum 4 ay gibi bir süre çalışırım önceleri sahada ve telefonda anketörlük/ outlet çadırlarında kıyafet satışı ve barda barmen/garsonluk yaptım. bu tarza yakın işler varsa bi yeşillendirseniz yeter
  • 3 vardiyalı çalışıyorum. boş vaktim çok. daha önce web sitelerinde editörlük vs yapmıştım. pc başında-evde yapabileceğim bi iş olursa buralardayım
  • bir allahın kulu bana japonyada ya da kanada da iş bulma konusunda rica ediyorum yardımcı olsun.

6 senedir makine mühendisim bunun 4 senesi enerji sektöründe -proje mühendisliği + saha mühendisliği - 2 senesi de havacılık sektöründe - imalat , imalat süreç yönetimi ve mekanik tasarım - geçti.

ingilizce profesyonel yetkinlik düzeyinde, fransızca ileri düzeyde, basit seviyede de ispanyolca bilmekteyim.

eğitim olarak da yüksek lisanslıyım.
  • üniversite lisans mezunu,
    20 yaşını aşmamış,
    en az 10 yıl iş deneyimi olan,
    askerliğini yapmış çalışma arkadaşları aranıyor.

asgari ücret + yol + su

şaka bir yana finans yazılımları sattığım için bana ön muhasebe elemanı soruyorlar.

varsa muhasebe bilgisi olan ulaşsın.

lokasyon izmir.
  • izmirde(manisa da olabilir) teknik destek veya satış mühendisliği işi aramaktayım, 2 yıl teknik eğitim uzmanlığı, 2 yıl teknik satış mühendisliği tecrübem var. izmirde ikamet imkanım mevcuttur, yaş 28.
  • ankara'daki firmamıza yönetim kurulu asistanı aranıyor imiş. yönetim kurulu üç kişiden oluşmakta.

qusél qıslar éqlésin.*

detay için yeşillendiriniz.
  • haftada 1-2 günümü ayırarak evden çalışabileceğim iş arıyorum.
  • istanbul avrupa yakası için farklı pozisyonlarda eleman arayan firmalar var. danışmanlık şirketi olduğumuz için bizden talep ediyorlar. çaylak olsa da irtibata geçerim, 'business is business' diyenlere gelsin mail adresim: ozkanahmet@hotmail.com
11336 entry daha
hesabın var mı? giriş yap