şükela:  tümü | bugün
3947 entry daha
  • yeni mezun inşaat mühendisiyim. metro ve liman projelerinde staj yaptım. iş arayışındayım.
  • ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerine matematik, fransızca ve ingilizce dersi vermekteyim. galatasaray iktisat mezunuyum ve galatasaray siyaset masterina hazırlanıyorum.

petiteaiguille87@gmail.com
  • mobil uygulama ve web back office geliştirmesinden oluşan kısa dönemli (1-2 ay) bir proje için:

react native / react.js
    redux
    firebase

bilen geliştirici aranıyor. ilgilenenler, bu konulardaki tecrübelerini ve geliştirmesinde çalıştıkları projeleri içeren bir yazıyla aşağıdaki adrese başvurabilirler.

retubpm@gmail.com
  • işimiz gereği ihtiyacımızın çok üzerinde market alışveriş fişi ( fatura değil) birikiyor. alkol içermeyen, ağırlıklı olarak gıda (%8) ve bir miktar temizlik malzemesi (%18). fişler zincir marketlere aittir. ilgilenen olursa minimum 1000 liralık bloklar halinde verebiliriz. detaylar için yeşillendirin.

muhasebeyi yoracak şekilde 10-20 liralık fişler değildir, en az 100 tl tutarındadır.
  • iş ilanının amacı:
    ürünümüzün satışında işbirliği

ürün özellikleri:
    ürünümüz kupa bardak. yani seramik kahve mugları.
    stil yansıtan, alışılmışın dışında çizgiler taşıyan, belirli kitleye hitap eden niş kupalar üretiyoruz.
    kupaları sağlığa ve çevreye uyum standartları yüksek makinalarda üretiyoruz ve ürünün kalitesi kendini gösteriyor.

kimlerle işbirliği hedefliyoruz:
    - ürünümüzün doğrudan satışını kendi çevresine yapabilecek kişiler. örneğin, üniversite öğrencileri
    - cafeler, üniversite kantinleri, hediyelik eşya veya hobi mağazaları gibi işletmeler

ürünümüze rağbet gösteren kitle kahveyi ve okumayı seven, tasarım ve estetik farkındalığı olan kişiler.
    tariflediğim profilde çevresi olan kişiler ya da işletmeler irtibat kurarsa her iki taraf olarak zaman kaybetmemiş oluruz.

satarım diyorsanız, çevreniz geniş ve girişkenseniz, detayları görüşmek üzere birbardaksanat@gmail.com adresine mail gönderebilirsiniz.

not: ilanı arkadaşımın isteği üzerine yayınlıyorum. sözlükten mesaj göndermeyiniz, doğrudan belirtilen mail adresinden irtibatlaşınız.
104 entry daha